کد خبر: 995042 A

در پی وضعیت فوق خطرناک بیماری؛

معاون سیاسی - امنیتی استاندار ایلام گفت: در پی تشدید وضعیت کرونا و قرار گرفتن استان ایلام در وضعیت فوق خطرناک، محدودیت‌های کرونایی در این استان یک هفته دیگر تمدید شد.

به گزارش ایلنا، دکتر محمد نوذری اظهار داشت: در شهرستان‌های ایلام، ایوان، چرداول و دره شهر با وضعیت سیاه و بحرانی گروه‌های شغلی ۳ و ۴ تعطیل و گروه شغلی ۲ صرفا تا ساعت ۱۸ آن هم با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی مجوز فعالیت دارند.

وی افزود: در شهرستان‌های مذکور  ادارات در این مناطق حداکثر با ظرفیت ۵۰ درصد کارکنان فعالیت می‌کنند و ساعت کاری ادارات در این مناطق به استثنای دستگاه‌های خدمات رسان تا ساعت ۱۲ ظهر تعیین می‌شود.

نوذری یادآور شد: همچنین در شهرستانهای سیاه استان فعالیت بانک‌ها در روز‌های پنجشنبه تعطیل است.

معاون سیاسی امنیتی استانداری ایلام تاکید کرد: در مابقی شهرستان‌های استان که دارای وضعیت قرمز و نارنجی هستند گروه‌های شغلی ۳ و ۴ تعطیل می باشند.

نوذری عنوان کرد: همچنین در هفته پیش رو برای تمام مناطق استان، ادارات موظف هستند که در جهت دورکاری گروه‌های آسیب پذیر اعم از مادران باردار، مادران دارای فرزند خردسال، افراد مسن و سالخورده، افراد دارای بیماری زمینه ای، افراد دارای علائم بیماری سرما خوردگی و کرونا برای عدم حضور در محل کار همکاری لازم داشته باشند.

در استان ایلام‌چهار شهرستان ایلام، ایوان، چرداول و دره‌شهر در وضعیت‌سیاه و بحرانی و مابقی شهرستان‌های استان در وضعیت قرمز  هستند.

سرما معاون سیاسی امنیتی ساعت کاری استاندار ایلام استان ایلام
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر