کد خبر: 994377 A

مدیر تعاون روستایی استان مطرح کرد:

مدیر تعاون روستایی استان قزوین گفت: برای عید نوروز ۱۴۰۰ در زمینه تامین، ذخیره سازی و توزیع میوه مورد نیاز شهروندان استان قزوین در صورت درخواست ستاد تنظیم بازار تعاون روستایی استان آمادگی دارد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، شهرام رحمانی اظهار کرد: تعاون روستایی در ادوار گذشته از سوی ستاد تنظیم بازار کالاهای اساسی مسئولیت خرید، ذخیره سازی و توزیع میوه شب عید را برعهده داشت که البته سال گذشته  این وظیفه در استان بر عهده سازمان همیاری شهرداری ها قرار گرفت.

مدیر تعاون روستایی استان ادامه داد: البته به دلیل تداوم شیوع ویروس کرونا ممکن است ستاد ملی مقابله با کرونا و تنظیم بازار تصمیم جدیدی در خصوص توزیع یا عدم توزیع میوه شب عید بگیرند که دستگاه ها از جمله تعاون روستایی تابع آن خواهند بود.

او افزود: در صورت اعلام دستگاه های بالادستی و ستاد تنظیم بازار کالاهای اساسی استان، برای خرید، ذخیره سازی و توزیع میوه شب عید به میزان مصرف مورد نیاز اقدام خواهیم کرد.

این مسئول با بیان اینکه تعاون روستایی قزوین در نوروز ۹۸ بیش از ۱۹۰۰ تن میوه با نرخ مصوب تنظیم بازار بین شهروندان استان توزیع کرده بود، گفت: ذخیره سازی و توزیع میوه در ایام تعطیلات نوروزی از سوی تعاون روستایی با هدف کمک به تنظیم بازار کالا، جلوگیری از افزایش قیمت میوه و حذف واسطه ها انجام می شود.

استان قزوین تنظیم بازار عید نوروز میوه شب عید تعاون روستایی استان قزوین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر