کد خبر: 994280 A

معاون اشتغال اداره کل کار و رفاه اجتماعی استان خبرداد:

معاون اشتغال و کارآفرینی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان قزوین از اجرای طرح ملی باشگاه کارآفرینان نوجوان در استان قزوین به منظور تربیت نیروهای خلاق از بین افراد گروه سنی ۱۲ تا ۱۵ سال و تحقق کارآفرینی خبرداد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، وحید انتظاری با اعلام این خبر اظهار کرد: به منظور هماهنگی در اجرای این طرح در استان، جلسه‌ای با حضور نمایندگان اداره کل آموزش و پرورش استان، اداره کل  آموزش فنی و حرفه‌ای و مدیرعامل موسسه خانه مهر علوی قزوین به عنوان مجری طرح برگزار کردیم.

معاون اشتغال اداره کل کار و رفاه اجتماعی استان اضافه کرد: در این جلسه مقرر شد برنامه اجرای طرح باشگاه کارآفرینان نوجوان در گروه سنی یاد شده در دو گروه پسران و دختران در شهر قزوین برگزار شود و اقدامات لازم به منظور استعدادیابی دانش آموزان جهت شرکت در یک دوره ۱۸ ماهه انجام گیرد.

انتظاری با اشاره به اهداف این طرح، گفت: تربیت نسل آینده کارآفرینان نوآور کشور با تکیه بر تفاوت‌های فردی، استعداد و علایق منحصر به فرد دانش آموزان، پرورش نوجوانان متناسب با توانایی‌ها و استعدادهای آنها و رفع مشکل بیکاری در میان فارغ التحصیلان دانشگاهی از جمله اهداف این طرح است.

وی ادامه داد: این دوره ۱۸ ماهه به شکل فرابخشی با هماهنگی و مشارکت دستگاه‌های عضو برگزار می‌شود و رونمایی از این طرح در روز اول آذرماه مقارن با هفته جهانی کارآفرینی انجام خواهد شد.

استان قزوین اشتغال کار و رفاه اجتماعی معاون اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر