کد خبر: 994224 A

رئیس کلانتری ۱۱۰ شهدا تشریح کرد:

رئیس کلانتری ۱۱۰ شهدا از دستگیری دو سارق لوازم خودرو به همراه کشف خودرو و موتورسیکلت سرقتی خبر داد.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ رضا حیدری درباره جزئیات این خبر اظهار داشت: دوشنبه ۱۹ آبان ماه حوالی ساعت یک ظهر عوامل گشت کلانتری ۱۱۰ شهدا جهت پیشگیری از سرقت در خیابان جعفری یک خودروی پراید مسروقه کشف می‌کنند که در همین حین ماموران به موتورسواری که در حال پرسه زنی بوده مشکوک می‌شوند و موتورسیکلت را متوقف می‌کنند.

وی افزود: ماموران گشت از راکب موتورسیکلت درخواست مدارک می‌کنند که وی به ماموران اعلام کرد که مدارک به همراه ندارد و ماموران بعد از استعلام متوجه می‌شوند موتورسیکلت مذکور سرقتی است.

سرهنگ حیدری تصریح کرد: پس از این جریان، ماموران به سر صحنه پراید سرقتی باز می‌گردند و متوجه می‌شوند که خودروی پراید هنوز گرم است و با بررسی دوربین‌های مداربسته مشخص شد که یک نفر از دو نفری که سوار بر موتورسیکلت بودند، خودروی مسروقه را پس از سرقت لوازمش به خیابان جعفری آورده و رها کرده است.

وی افزود: پس از دستگیری متهمان، آنها توسط واحد گشت به همراه یک دستگاه خودرو و موتورسیکلت سرقتی به کلانتری منتقل شدند.

این دو سارق ۳۴ ساله هستند و حدود ۳ سال پیش در زندان بزرگ تهران با یکدیگر آشنا می‌شوند و هر دو نفر هم به دلیل سرقن محتویات خودرو روانه زندان شده بودند؛ که مجدد با هم به سرقت می‌روند و به ۲۱ فقره سرقت خودرو و لوازم خودرو اعتراف کردند.

رئیس کلانتری ۱۱۰ شهدا اظهار کرد: پس از شناسایی مالباخته‌های پرونده، افراد به کلانتری دعوت و هر دو سارق را شناسایی کردند.

خودرو دوربین زندان موتورسیکلت سرقت خودرو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر