کد خبر: 994114 A

فرماندار رشت خبر داد:

فرماندار رشت با تاکید بر اهمیت همکاری و همراهی آحاد مردم و اصناف در جهت پیشگیری از افزایش نگران کننده تلفات ناشی از کرونا، گفت: کمیته ویژه ستاد مقابله با کرونا بر چگونگی اجرای این طرح نظارت می کند.

به گزارش ایلنا از رشت، علی فتح اللهی با اشاره به مصوبات ستاد ملی و همچنین ستادهای استانی و شهرستانی مقابله با کرونا، گفت: با توجه به روند افزایشی شیوع کرونا در کشور و استان و در راستای پیشگیری از تلفات سنگین، به رغم میل باطنی، مجبور به اجرای تصمیمات سخت گیرانه جهت کنترل شیوع این بیماری در سطح شهرستان هستیم.

وی ادامه داد: بر اساس مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا و تصمیمات استانی و شهرستانی، طرح محدودسازی زمان فعالیت مشاغل در راستای جلوگیری از ایجاد تجمعات، بر 3 گروه از 4 گروه اصناف شهرستان اعمال می‌شود.

رئیس ستاد مقابله با کرونای شهرستان رشت با بیان اینکه بر مبنای این طرح، فعالیت مشاغل به ساعت 6 عصر محدود می‌شود، افزود: اصناف و مشاغلی که تامین‌کننده سبدغذایی مردم هستند مانند نانوایی‌ها، سوپرمارکت‌ها، مرغ فروشی ها، قصابی ها و همچنین مراکز ارائه خدمات درمانی از این طرح مستثنا هستند.

فتح اللهی با تاکید بر اینکه مدیریت شیوع بیماری کرونا بدون همکاری و همراهی آحاد مردم به ویژه اصناف زحمتکش میسر نخواهد بود، افزود: کمیته ای متشکل از اصناف، اداره اماکن، شبکه بهداشت، تعزیرات، نیروی انتظامی و فرمانداری بر روند اجرای این طرح نظارت می کنند.  

تعزیرات نیروی انتظامی کرونا نظارت رشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر