کد خبر: 994111 A

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری نیشابور گفت: مردی ۴۰ ساله که بامداد امروز به علتی نامعلوم به داخل یک چهار دیواری در ١۵ کیلومتری جاده سبزوار رفته بود به داخل چاهی ۶۰ متری سقوط کرد و جان باخت.

به گزارش ایلنا از نیشابور، سید مهدی حسینی رئیس سازمان با بیان این خبر افزود: بامداد امروز با تماس یک شهروند خبر سقوط این فرد به داخل چاه به سامانه ١٢۵ اعلام شد که بلافاصله یک تیم از نجاتگران ایستگاه آتش نشان شهید سعید صدیقی به محل اعزام شدند. 

او اظهار داشت: نجاتگران آتش نشان پس از بررسی موقعیت حادثه اقدام به گذاشتن دستگاه دمکش جهت تهویه هوای داخل چاه کردند و همزمان با نصب سه پایه نجات و ابزار فنی یکی از نجاتگران به داخل چاه فرود رفت و جسد بی جان این مرد را بالا کشیدند. 

حسینی اعلام کرد: مرگ این فرد پس از رسیدن به دهانه چاه توسط تکنسین های اورژانس تایید شد و پیکر او تحویل نیروهای سازمان آرامستان های شهرداری نیشابور شد. 

رئیس آتش نشانی نیشابور در خصوص علت بروز حادثه گفت: دهانه این چاه که در داخل یک اتاقک قرار داشت باز بوده و علت نهایی پس از بررسی های کارشناسان نیروی انتظامی و آتش نشانی مشخص خواهد شد.

آتش نشانی جاده سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری مرگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر