سرخط خبرها:
کد خبر: 993845 A

استاندار فارس خبر داد:

استاندار فارس با بیان اینکه تولید الکل در این‌استان به حدود سه تا چهار برابر افزایش یافته است ، گفت: در ابتدای شیوع کرونا میزان تولید مواد ضدعفونی کننده اندک بود که با حمایت مدیریت استان و از خودگذشتگی تولید کنندگان بخش خصوصی، این کمبود جبران شد.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، عنایت الله رحیمی در چهل و دومین نشست شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان تصریح کرد: برای صنعتی شدن این استان تلاش های زیادی صورت گرفته و موفقیت های فراوانی نیز به دست آمده است که باید با شدت بیشتری پیگیری شود.

رحیمی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر این که الکل تولید شده در استان فارس باید ابتدا در اختیار تولید کننده های مواد ضدعفونی کننده استان قرار گیرد ، گفت: دستگاه های اجرایی ، بانک ها و شهرداری ها موظفند از تولیدات استان در زمینه مواد ضدعفونی کننده استفاده کنند.

وی ادامه داد: در زمینه ارائه مجوزهای لازم از وزارت بهداشت به تولیدکنندگان مواد ضدعفونی کننده، مدیریت استان فارس حمایت های لازم را از تولید کنندگان صورت خواهد داد و پیگیری برای تفویض این اختیارات به دانشگاه علوم پزشکی شیراز نیز تداوم خواهد یافت.

استان فارس الکل بخش خصوصی دولت وزارت بهداشت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر