کد خبر: 993841 A

محمدی اعلام کرد :

رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه گفت: با ثبت ۱۵ مورد فوت در شبانه روز گذشته، تعداد جان باختگان کرونا در استان کرمانشاه به مرز هزار نفر نزذیک شد.

به گزارش‌خبرنگار ایلنا از کرمانشاه، مهدی محمدی رئیس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونای دانشگاه علوم پزشکی با اعلام این خبر گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۱۱۵ مورد مثبت مبتلا به کرونا در استان کرمانشاه شناسایی شدند، که جمع موارد مثبت بستری به هفت هزار و ۸۰۱ نفر رسید و هم‌اکنون یک‌هزار و ۲۲۰ بیمار مربوط به کرونا در مراکز درمانی استان کرمانشاه بستری هستند.

محمدی در ادامه با اعلام اینکه در ۲۴ ساعت گذشته ۳۱۶ مورد بیمار مثبت سرپایی نیز در استان کرمانشاه شناسایی و جمع موارد سرپایی مثبت در استان به ۲۵ هزار و ۴۷۹ نفر رسیده است.

وی افزود: تعداد موارد فوت در اثر ابتلاء قطعی به ویروس کرونا در ۲۴ ساعت گذشته در استان ۱۵ نفر است که از این تعداد چهار مورد مربوط به شهرستان کرمانشاه است.

محمدی  در مورد سایر جان باختگان افزود: چهار مورد از فوت شدگان شبانه روز گذشته مربوط به شهرستان اسلام آباد غرب است درشهرستان‌های سنقر و گیلانغرب هر کدام ۲ نفر و از شهرستان‌های هرسین، صحنه و ثلاث باباجانی یک نفر جان خود را از دست دادند.

محمدی گفت: با احتساب موارد فوت در ۲۴ ساعت گذشته، مجموع جان باختگان بر اثر ابتلاء به کرونا در استان کرمانشاه از ابتدای اپیدمی تاکنون به ۹۹۶ نفر رسید.

وی تصریح کرد: از ابتدای شروع اپیدمی تاکنون در استان کرمانشاه ۱۹ هزار و ۷۷۱ نفر بستری و ۱۷ هزار و ۵۷۰ نفر نیز بهبود یافته و از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

گفتنی است، در ۲۴ ساعت گذشته ۲۵۲ بیمار جدید با علائم مشکوک به کرونا در بیمارستان‌های استان کرمانشاه بستری شده و ترخیص ۱۸۴ نفر نیز از بیمارستان پس از بهبودی انجام گرفته است

استان کرمانشاه بیماری کرونا امار فوتی ها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر