کد خبر: 993814 A

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر:

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: در حال حاضر ۲۳۲ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند.

به گزارش ایلنا، سعید کشمیری در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته ۴۹ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری شده‌اند.

وی گفت: خوشبختانه در ۲۴ ساعت گذشته ۲۹ مورد از بستری‌های بخش‌های کرونایی در استان بوشهر با حال خوب از بیمارستان مرخص شده‌اند که از این تعداد ۲۰ مورد مثبت قطعی بوده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اضافه کرد: متأسفانه ۳ نفر از هم استانی‌های مان در روزهای گذشته فوت شده‌اند که تست کرونای شان امروز مثبت اعلام‌شده است.

وی اضافه کرد: موارد فوت شده در رده سنی ۶۴ تا ۷۱ ساله بوده‌اند که دارای بیماری زمینه‌ای فشارخون بالا، دیابت و بیماری قلبی و عروقی بوده‌اند.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر بابیان اینکه هم‌اکنون ۳۹ مورد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند افزود: از این تعداد در حال حاضر ۱۹ مورد از آن‌ها با کمک دستگاه تنفس می‌کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: کل موارد مثبت از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان بوشهر تاکنون ۱۵۹۷۳ نفر بوده است.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر خاطرنشان کرد: با ثبت موارد فوتی جدید، متأسفانه مجموع جان‌باختگان کرونا در استان بوشهر تا ۲۰ آبان ماه به عدد ۷۴۴ مورد رسیده است.

کرونا کشمیری دانشگاه علوم پزشک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر