کد خبر: 993470 A

نامور خبر داد:

مدیرعامل شرکت پالایش نفت بندرعباس از کمک ۵۰ میلیارد ریالی این شرکت به دانشگاه علوم‌پزشکی هرمزگان به منظور کمک به پیشگیری و مقابله با بیماری کرونا خبر داد.

به گزارش ایلنا از  بندرعباس، هاشم نامور با اشاره به اوج گیری مجدد شیوع بیماری کرونا در هرمزگان گفت:‌ این شرکت به منظور اجرای تعهدات خود در ایفای مسئولیت های اجتماعی و کمک به دانشگاه علوم پزشکی برای خدمات رسانی مناسب به بیماران و اجرای اقدامات پیشگیرانه برای کنترل و مبارزه با بیماری کرونا مبلغ ۵۰ میلیارد ریال را به دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان اهدا کرد.

وی افزود: در ابتدای امسال نیز از طرف شرکت پالایش نفت بندرعباس به منظور حمایت از کار درمان و کمک به روند بهبودی بیماران ۵۰ میلیارد ریال پرداخت شد ‌که مجموعه حمایت این شرکت در این بخش به ١٠٠ میلیارد ریال رسید.

مدیرعامل شرکت پالایش نفت بندرعباس کمک به خرید دستگاه ونتیلاتور بیمارستان بندرلنگه، کمک به خانواده‌های آسیب دیده از کرونا و همچنین حضور در طرح ملی مواسات و همدلی با تهیه و توزیع بسته های مواد غذایی به ارزش ۶ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال را از دیگر اقدامات این شرکت از ابتدای شیوع بیماری کرونا اعلام کرد.

نامور گفت: شیوع ویروس کرونا شرایط جامعه و فعالیت‌های اجتماعی را تحت تأثیر قرار داده و قطعاً همه ما وظیفه داریم در قبال سلامت جامعه احساس مسئولیت کرده و برای بهبود شرایط با هماهنگی متولیان بهداشت و درمان اقدامات لازم را انجام دهیم.

وی با تقدیر و تشکر از همه پزشکان، پرستاران و کادر درمانی که به عنوان مدافعان سلامت برای درمان و بهبود بیماران و بازگشت سلامت به جامعه تلاش می کنند، تصریح کرد:‌ باید تلاش شود با رعایت دستورالعمل های بهداشتی و توجه جدی به توصیه های کادر درمان،‌ شرایط را مدیریت کنیم و به لطف خداوند و تلاش پزشکان و نیروهای درمان،‌ شاهد بهبودی همه بیماران و ریشه کن شدن این بیماری در کل جهان باشیم.

‌مدیرعامل شرکت پالایش نفت بندرعباس بیان کرد: این شرکت در جایگاه یک مجموعه صنعتی پیشرو همواره تلاش کرده است با توجه به اهمیت مسئولیت های اجتماعی به عنوان یک وظیفه اجتماعی‌، در کنار رسالت اصلی خود که تأمین بخشی از انرژی و تولید فرآورده‌های نفتی مورد نیاز کشور است،‌ برای کمک به توسعه زیرساخت های جامعه پیرامونی به ویژه در شرایط کنونی که شیوع ویروس کرونا توجه به بسترهای بهداشت و درمان را از اهمیت بیشتری برخوردار کرده است، اقدامات لازم را انجام دهد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان نیز گفت: با توجه به وسعت شیوع بیماری ‌کرونا و شمار بیمارانی که به مراکز درمان در استان مراجعه می کنند،‌ حجم مالی گسترده به بخش درمان تحمیل شده است.

 فرشیدی با تشکر از حمایت های شرکت پالایش نفت بندرعباس از بخش درمان استان افزود: از حمایت‌های صورت گرفته به منظور تأمین تجهیزات مصرفی و تجهیزات درمانی غیر مصرفی و کمک به تامین داروهای بیماران که در بخش مختلف ‌بستری هستند استفاده می‌شود.

بهداشت و درمان پالایش دانشگاه علوم پزشکی نفت هرمزگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر