کد خبر: 993469 A

در دیدار مدیرعامل عمران صدرا با رئیس فراکسیون ورزش مطرح شد؛

نماینده مردم فیروزآباد و رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای شورای اسلامی با مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید صدرا و سرمربی تیم ملی فوتسال دیدار کرد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی شرکت عمران شهر جدید صدرا، مهدی فروردین رئیس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی با حضور در شرکت عمران شهر جدید صدرا با توجه به جمعیت 150 هزار نفری این شهر بر لزوم تقویت و توسعه امکانات ورزشی، پتانسیل ها و زیرساخت های این شهر تاکید کرد.

خلیل حاجی پور در این جلسه ضمن بیان ماموریت های این شرکت در انجام زیرساخت های شهر جدید صدرا در همه ابعاد اشاره کرد و افزود: شرکت عمران صدرا علاوه بر ایجاد ساختارهای روبنایی و زیربنایی  نسبت به توسعه و گسترش فرهنگ ورزش نگاه ویژه ای دارد.

سید محمد ناظم الشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال و مشاور مدیرعامل شرکت عمران نیز حضور داشت با اشاره به سوابق پیشین وی در بخش ورزش قهرمانی بویژه ورزش آموزش و پرورش بصورت حرفه ای ،حضور دکتر فروردین را در این سمت غنیمت برشمرد و افزود: بنده با شناختی که از ایشان دارم و با توجه به موقعیت وی بعنوان رئیس فراکسیون ورزش در مجلس شورای اسلامی قادرند در رشد و توسعه ورزش استان فارس بویژه شهر جدید صدرا کمک شایانی کنند.

رئیس فراکسیون ورزش پس از این جلسه از سالن ورزشی بین المللی تخصصی فوتسال صدرا بازدید کرد و ضمن ابراز خرسندی، این سالن ورزشی را یکی از بی نظیرترین سالن های کشور دانست وگفت این پروژه با توجه به پتانسیل های بالقوه شهر صدرا کمک شایانی به توسعه ورزش در سطح شهر خواهد کرد.

 

سرمربی تیم ملی شورای اسلامی فوتسال مجلس شورای مجلس شورای اسلامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر