کد خبر: 993115 A

فرماندار سرپل ذهاب هشدار داد ؛

فرماندار سرپل‌ذهاب گفت: با توجه شیوع بالای کرونا در این شهرستان و افزایش نگران کننده شمار مبتلایان و فوتی‌ها ی ناشی از کرونا نظارت های سختگیرانه در این شهرستان در این شهرستان اجرا می شود.

به گزارش  خبرنگار ایلنا از کرمانشاه ؛ محبت جمالی‌نیا فرماندار سرپل‌ذهاب گفت:شیوع بالای کرونا در این شهرستان و افزایش نگران کننده شمار مبتلایان و فوتی‌های ناشی از این بیماری ویروسی ادارات، دستگاه‌های اجرایی، بانک‌ها و اصناف را از روز دوشنبه پنجم آبان ماه تعطیل کرده بود که توسط ستاد کرونا استان کرمانشاه تا ۲۱ آبان ماه تمدید شد.

او گفت : ادارات خدمات‌رسان آب، برق، گاز و مخابرات و مراکز درمانی، بیمارستان و کلینیکی، آزمایشگاهی و بهداشتی و شهرداری و آتش نشانی طبق روال سابق به خدمات رسانی به مردم می‌پردازند، ولی مابقی ادارات و اصناف غیرضرور تعطیل است.

نماینده عالی دولت در سرپل ذهاب افزود: در حوزه اصناف تمامی بازار تعطیل است و تنها نانوایی‌های شهری و روستایی و فروشگاه‌های عرضه موادغذایی، قصابی‌ها و واحد‌های عرضه مرغ و میوه باز بوده و فعالیت می‌کنند.

جمالی‌نیا، از نظارت سختگیرانه ستاد کرونا در سرپل ذهاب بر اصناف و بازار خبر داد و افزود: با تمامی متخلفانی که دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت نمی‌کنند و سلامت مردم را به مخاطره می‌اندازند، به شدت برخورد می‌شود.

او گفت: از مردم می‌خواهیم در خانه‌های خود بمانند و موازین بهداشتی را رعایت کنند و از تردد‌های غیرضرور پرهیز کنند .

 

شهرستان سرپل ذهاب بیماری کرونا ویروس افزایش امار فوتی ها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر