کد خبر: 992863 A

بخشنده خبر داد:

دو عضو هیات مدیره اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی قزوین به عنوان نمایندگان اتاق بازرگانی ایران در ستاد ملی تسهیل و رفع موانع تولید معرفی شدند.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان قزوین با اعلام این خبر گفت: علی اصغر آهنی‌ها و محمدرضا فاروقی روسای کمیسیون های تخصصی صنعت و گمرک اتاق قزوین به عنوان نمایندگان اتاق ایران در ستاد ملی تسهیل و رفع موانع تولید کشور معرفی شدند.

مهدی بخشنده افزود: پنج تن به عنوان نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی ایران در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور معرفی شده اند که آهنی ها و فاروقی به ترتیب به عنوان نمایندگان بخش کار و تامین اجتماعی و گمرکی اتاق در این ستاد به فعالیت خواهند پرداخت.

وی اظهار داشت: عضویت ۲ تن از فعالان بخش خصوصی و اعضای هیات مدیره اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی قزوین در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید کشور ظرفیت خوب و مناسبی برای کمک به طرح مسایل و مشکلات واحدهای تولیدی و فعالان اقتصادی استان و حل آنها است و این انتخاب را به فال نیک می‌گیریم.

بخشنده اضافه کرد: در شرایط فعلی، تصمیمات و مصوبات ستاد تسهیل و رفع موانع تولید می تواند برای کمک به حل مسایل و مشکلات تولید و صنعت بسیار کارگشا باشد.

صنایع و معادن کشاورزی گمرک مشکلات تولید اتاق بازرگانی ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر