کد خبر: 992827 A

رئیس مجمع نمایندگان استان فارس عنوان کرد ؛

رئیس مجمع نمایندگان استان فارس گفت: شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی(شستا) می تواند در فارس موجبات رونق تولید و اشتغال را فراهم کند.

به گزارش ایلنا ابراهیم عزیزی در نشست مشترک با مدیر عامل شستا، استاندار فارس و جمعی از مدیران کارخانه های زیرمجموعه شستا در استان اظهار داشت: با توجه به ظرفیت های بالای استان فارس، ضرورت سرمایه گذاری شستا در این استان احساس می شود و باید از این ظرفیت استفاده کرد.

او  استفاده از نخبگان و ظرفیت های نیروی انسانی استان فارس توسط شستا را خواستار شد و گفت: مدیرانی که به استان می آیند حتما قابلیت هایی داشته اند اما وقتی ما در استان نیروهای نخبه و متخصص داریم انتظار می رود که بیشتر از آنها استفاده شود.

نماینده شیراز و زرقان در مجلس همچنین بیان کرد: موضوع بعدی استفاده از ظرفیت های واحدهای خوشنام و خوش سابقه استان فارس است که می تواند مورد توجه شستا قرار گیرد.

 عزیزی همچنین به کارخانه سیمان شیراز نیز اشاره کرد و افزود: این کارخانه در بحث آلایندگی مشکلاتی داشته اما حتما باید یک واحد متناسب در این شهر با فرصت های اشتغالزا پیش بینی شود تا بتوان از ظرفیت های آن استفاده کرد.

رئیس مجمع نمایندگان استان فارس در پایان نیز گفت: ما امیدواریم در کنار یکدیگر زمینه رشد و شکوفایی واحدهای تولیدی را در استان فراهم کنیم.

 

استان فارس اشتغال تامین اجتماعی سرمایه گذاری نخبگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر