کد خبر: 992718 A

فرمانده انتظامی میناب خبرداد:

فرمانده انتظامی شهرستان میناب از شناسایی و انهدام باند سارقان منازل و اماکن خصوصی ودولتی و کشف 21 فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش ایلنا از بندرعباس، سرهنگ عباس قاسمی گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت منزل، اماکن خصوصی و دولتی در سطح شهرستان میناب و متواری‌شدن سارق یا سارقان، موضوع بصورت ویژه در دستورکار  کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت. 

وی افزود: ماموران پلیس آگاهی با تشکیل یک تیم منسجم با بررسی شیوه و شگردهای مورد استفاده سارقان با بهره گیری از شیوه های نوین پلیسی و تلاش شبانه روزی و گشت زنی های پنهان در حوزه در محلات مختلف شهرستان یکی از سارقان را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه متهم را در مخفیگاهش دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی میناب اظهار کرد: متهم دستگیر شده در تحقیقات به عمل آمده به انجام سرقت از منازل و اماکن عمومی با همدستی دو نفر دیگر معترف شد که با انجام یک سری اقدامات فنی و اطلاعاتی در یک عملیات برنامه ریزی شده دو سارق دیگر نیز دستگیر و در بازرسی مخفیگاه آنان یک کیف حاوی تعداد زیادی کلید و ابزار دست ساز جهت باز کردن درب خودرو و دستکش و همچنین مقادیر زیادی اموال مسروقه کشف و ضبط شد. 

سرهنگ قاسمی خاطر نشان کرد: با توجه به اقرار متهمان در خصوص فروش اموال مسروقه به 7 نفر مال خر دیگر اعضاء این باند نیز طی یک عملیات پلیسی جلب به مقر پلیس آگاهی دلالت و در بازرسی از منازل مالخران مقادیر زیادی اموال مسروقه کشف که این اموال توسط مالباختگان شناسایی و متهمان در مواجهه با دلایل و شواهد موجود لب به اعتراف گشوده و به 21 فقره انواع سرقت اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان میناب تصریح کرد: در این عملیات ضمن کشف 21 فقره سرقت تعداد 10 متهم شامل سارق و مال خر اموال مسروقه دستگیر و با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی ودر اجرای دستور مقام قضایی روانه زندان شدند.

خودرو سرقت کشف و ضبط ماموران پلیس برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر