سرخط خبرها:
کد خبر: 992681 A

به صورت ویدئو کنفرانس انجام شد؛

به صورت ویدئو کنفرانس و با حضور معاون وزیر و مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید کشور و مدیران عامل دیگر شهرهای جدید کشور، آخرین وضعیت اقدامات انجام شده طرح اقدام ملی مسکن در شهر جدید هشتگرد و سایر شهرهای جدید کشور بررسی شد.

به گزارش ایلنا از البرز؛ معاون وزیر و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید کشور در این نشست از مدیران عامل شهرهای جدید خواست تمرکز خود را در تکمیل سهمیه طرح مسکن ملی خود معطوف کرده و آنرا به سرانجام برسانند.

حبیب الله طاهرخانی با اشاره به پالایش متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن به منظور تحقق اهداف طرح و بهره‌برداری از پروژه‌ها، از مدیران شهرهای جدید خواست متقاضیان مسکن ملی را هر چه سریعتر ساماندهی نموده و کسانی که علیرغم اختصاص فرصت کافی همراهی نمی‌کنند از سامانه حذف کنند.

او با بیان اینکه باید در چهارچوب سیاست‌های کلان حرکت شود، بر تسریع در انعقاد قرارداد و عملیات اجرایی پروژه‌ها تاکید کرد.

مدیر عامل شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید کشور از اعضای هیئت مدیره شرکت مادر تخصصی خواست بفوریت به همه شهرهای جدید سرکشی کرده و آخرین وضعیت اقدامات طرح‌ ملی ‌مسکن را بررسی و گزارش کنند.

طاهرخانی همچنین بر اتمام نازک کاری مسکن مهر تاکید کرد و گفت: باید هر چه سریعتر پرونده مسکن مهر بسته شود.

او از مدیران شهرهای جدید خواست که در ارتباط با فروش اقساطی، ضمن تسریع در این کار، آنرا به خوبی اجرایی کنند چرا که عملکرد مسکن مهر با فروش اقساطی ارزیابی می‌شود و باید در این مورد اهتمام جدی داشت.

او در پایان بر تکریم ارباب رجوع تاکید کرد و گفت: کارکنان شرکت‌های عمران باید با مخاطبان برخورد مناسب داشته و آنها را به خوبی راهنمایی کنند تا مبادا نارضایتی ایجاد شود.

مدیرعامل شرکت عمران شهر جدید هشتگرد نیز از تخصیص زمین برای ۶ هزار و ۹۸۴ واحد طرح اقدام ملی مسکن خبر داد و گفت: در زمان حاضر هزارو ۹۰۰ نفر از ثبت‌نام کنندگان طرح مسکن ملی در این شهر، واریز وجه خود را انجام داده‌اند و از این تعداد ۹۰۰ نفر به پروژه‌ها وصل شده‌اند.

او گفت: تحویل زمین برای دو پروژه انجام شده و یک پروژه نیز در حال انعقاد قرارداد است.

شرکت عمران شهر جدید هشتگرد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر