سرخط خبرها:
کد خبر: 992522 A

نماینده مردم البرز در مجلس:

نماینده مردم کرج، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی، موسسه تحقیقات واکسن و سرم سازی رازی را یکی از مراکز قدرت در منطقه عنوان کرد و گفت: نیازمند توسعه و پیشرفت موسسه هستیم که این مهم را در مجلس شورای اسلامی به طور جد در دستور کار قرار خواهیم داد.

به گزارش ایلنا از البرز، علیرضا عباسی در حاشیه برگزاری جلسه با رئیس موسسه رازی، نماینده ولی فقیه و سایر مدیران این موسسه با اشاره به قدمت قریب به یک قرن موسسه رازی در تحقیق و تولید واکسن و فرآورده های بیولوژیک اظهار کرد: چنین مجموعه هایی در سطح کشور به عنوان مراکز قدرت شناخته می شوند که کشور به وجود آن بسیار نیازمند است.

وی با تاکید بر لزوم توجه به تولید داخل با بهره گیری از دانش دانشمندان و ظرفیت های داخلی، افزود: نباید نگاه به بیرون داشته باشیم چراکه ظرفیت های لازم در این زمینه در داخل کشور موجود است و در صورت لزوم باید این بهره وری افزایش پیدا کند.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این بهره وری باید به گونه ای باشد که نه تنها نیازهای داخلی کشور را تامین کنیم، بلکه در حوزه صادرات و تامین نیاز منطقه نیز ورود پیدا کنیم.

او با تاکید بر اینکه باید افق های دید را بلند ببینیم و تامین نیاز برای جمعیت 600 میلیونی منطقه را مد نظر قرار دهیم، گفت: بر این اساس نیازمند توسعه و پیشرفت موسسه هستیم که این مهم را در مجلس شورای اسلامی به طور جد در دستور کار قرار خواهیم داد تا شاهد ارتقا هرچه بیشتر موسسه باشیم.

 

 

نماینده مردم کرج، اشتهارد، آسارا و فردیس علیرضا عباسی موسسه رازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر