کد خبر: 992483 A

رئیس شورای شهر سمنان مطرح کرد:

رئیس شورای شهر سمنان ضمن تبریک روز ملی کیفیت بیان داشت : وجود کاروانسراهای تاریخی سمنان به عنوان زندان در مرکز شهر در چهار دهه نشانه هایی از ضعف در کیفیت ومدیریت شهری است .

به گزارش ایلنا از سمنان، سید مسعود سیادتی با گرامیداشت روز ملی کیفیت بیان داشت: ایجاد و بهسازی معبرهای شهری و مناسب سازی بیش از 50 درصد پیاده‌روها برای سهولت تردد افراد دارای معلولیت از جمله اقدامات مهم  برای ارتقای کیفیت شهری بوده است . 

او  ادامه داد: بررسی محله ها و دقت نظر در ایجاد تعداد طبقات ساختمان های شهر، ایجاد معبرهای جدید، توجه به مهندسی ترافیک و افزایش سرانه ریالی شهروندان به 1 میلیون و 400 هزار تومان  از جمله اقداماتی است که شورای پنجم شهر سمنان به آن دست یافته است. 

سیادتی برای  ارتقای کیفی شهر سمنان تاکید کرد : انتقال آب و تامین آب شرب با کیفیت، تصمیم گیری مناسب در خصوص تعیین نقطه عبور آزاد راه از حریم شهر سمنان و توجه به ارتقای سلامت شهر ، سمنان را  در آینده به شهری با کیفیت تر از پیش تبدیل خواهد کرد. 

رئیس شورای اسلامی شهر سمنان بیان کرد: معماری متناسب با اقلیم ، مقاوم سازی مسکن ، جا نمایی مناسب  برای احداث مرکزهای خدماتی ، نظامی و درمانی در شهر باعث ارتقای کیفیت شهرسازی می شود و نبود آن از بین رفتن کیفیت شهری را به دنبال دارد. 

او با ذکر مثال هایی یادآورشد : مقاوم نبودن ساختمان های مسکن مهر در زلزله کرمانشاه ،  وجود کاروانسراهای تاریخی سمنان به عنوان زندان در مرکز شهر در چهار دهه نشانه هایی از ضعف در کیفیت شهری است .

 

 

شورای شهر سمنان زندان سمنان کاروانسراس شاه عباسی سمنان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر