کد خبر: 992413 A

در گفت و گو با ایلنا مطرح شد؛

رئیس بیمارستان ولی عصر بردسکن گفت: چهارمین بخش بیمارستان ولی عصر بردسکن به بیماران کرونایی اختصاص داده شد.

رضا ذبیحی در گفت و گو با خبرنگار ایلنا گفت: درحال حاضر ۶۲ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستان ولی عصر (عج) شهرستان بردسکن بستری و و چهارمین بخش از بیمارستان  به  بیماران کرونایی اختصاص یافت.

او گفت: متاسفانه تعداد بیماران بستری کرونا در بیمارستان به عدد ۶۲ رسید که این نشان از شرایط بحرانی در شهرستان است. 

رئیس بیمارستان ولی عصر (عج) بردسکن افزود: چهارمین بخش بیمارستان به بیماران کویید ۱۹ اختصاص یافته است که همه تخت های این ۴ بخش تکمیل شده و با افزایش بیماران کرونا  مجبور هستیم بخش جراحی زنان را نیز به بیماران کرونا اختصاص دهیم.

او گفت: هم اکنون ۴ بیمار در شرایط حاد تنفسی قرار دارند که ونتیلاسیون و حال عمومی ۲۰ نفر وخیم‌ است.

ذبیحی گفت: متاسفانه از ابتدای شیوع کرونا تعداد بستری بیماران حاد تنفسی در بیمارستان ۴۹۰ مورد بوده که از این تعداد ۲۷۰ مورد تست کرونا مثبت و ۴۱ مورد نیز فوتی بوده است. 

رئیس بیمارستان ولی عصر(عج)  بردسکن اظهارداشت: هم اکنون مبتلایان به کرونا در بردسکن رو به افزایش است و این افزایش به خاطر این است که متاسفانه مردم هنوز ویروس کرونا را جدی نگرفته اند و نگرانی ما این است که در ماه های آینده افزایش بیماران کرونایی را داشته باشیم.

او تاکید کرد: شاهد برگزاری مجالس عروسی و عزا و عدم رعایت دستورالعمل های بهداشتی در سطح شهر توسط بعضی از افراد هستیم که این افراد سلامت خود و دیگران را به خطر می اندازند ، بنابراین بیاییم با استفاده از ماسک، شست و شوی مرتب دست ها، رعایت فاصله فیزیکی و پرهیز از حضور در تجمعات در قطع زنجیره انتقال این بیماری سهیم باشیم.

بیمارستان جراحی زنان ولی عصر ویروس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر