کد خبر: 992259 A

با تلاش مأموران انتظامی استان صورت گرفت؛

با تلاش مأموران انتظامی، اعضای باند گروگانگیری در شهرستان "داراب" دستگیر و گروگان ۸۳ ساله ، صحیح و سالم به آغوش خانواده بازگشت.

به گزارش ایلنا، فرمانده انتظامی استان فارس اظهار داشت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع گروگانگیری در اطراف پایانه مسافربری شهرستان داراب، بلافاصله مأموران انتظامی به محل اعزام شدند.

سردار رهام بخش حبیبی گفت: در بررسی‌های تکمیلی پلیس مشخص شد چند نفر ناشناس، پیرمرد ۸۳ ساله را به گروگان گرفته و ضمن تماس تلفنی با خانواده وی، از آنها ۲ میلیارد تومان در قبال آزادی اش طلب کرده اند.

وی افزود: پرونده ویژه‌ای در این خصوص تشکیل و با تلاش‌های شبانه روزی مأموران پلیس آگاهی مرکز استان و شهرستان‌های "داراب" و "فسا"، مخفیگاه اعضای باند گروگانگیران در اطراف شهرستان فسا مورد شناسایی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان فارس گفت: پس از انجام هماهنگی‌های لازم با مرجع قضایی، مأموران پلیس آگاهی طی یک عملیات غافلگیرانه و منسجم، ۶ نفر از اعضای این باند گروگانگیری را دستگیر و فرد گروگان گرفته شده را به صورت صحیح و سالم آزاد و به خانواده اش تحویل دادند.

سردار حبیبی با بیان اینکه متهمان با تشکیل پرونده به مرجع قضایی تحویل داده شدند، تصریح کرد: پلیس فارس با کسانی که بخواهند به هر نحوی موجب ناامنی و ایجاد رعب و وحشت در جامعه شوند، برخورد قاطع و قانونی خواهد داشت.

پلیس آگاهی خانواده شبانه روزی گروگان فرمانده انتظامی استان فارس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر