کد خبر: 991954 A

معاون توانبخشی اداره کل بهزیستی استان زنجان :

معاون توانبخشی اداره کل بهزیستی استان زنجان گفت: از ابتدای شیوع بیماری کرونا تاکنون، هیچ سالمندی در مراکز بهزیستی استان زنجان به کرونا مبتلا نشده است.

به گزارش ایلنا از زنجان، فرهاد میرزایی،  با اعلام این خبر، اظهار داشت: در حال حاضر یک هزار و 100 سالمند در مراکز شبانه‌روزی بهزیستی استان زنجان از جمله مراکز توانبخشی، اجتماعی و پیشگیری نگهداری می‌شوند.

معاون توانبخشی اداره کل بهزیستی استان زنجان، گفت: خوشبختانه با پیگیری و نظارت مستمر تاکنون در هیچ یک از مراکز تحت نظارت بهزیستی موارد مشکوک به کرونا نیز گزارش نشده است.

این مسئول از نظارت و پایش مستمر سالمندان در مراکز بهزیستی استان خبرداد و گفت: مراقبت‌های لازم از سالمندان برای جلوگیری از ابتلا به بیماری کووید 19 انجام می‌شود.

معاون توانبخشی اداره کل بهزیستی استان زنجان با بیان اینکه بسته‌های بهداشتی در مراکز استان توزیع شده است و به صورت مستمر بازرسی‌های لازم انجام می‌شود، گفت: رسیدگی به امور سالمندان در مراکز بهزیستی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی انجام می‌شود.

میرزایی بیان داشت: فعالیت‌های بهزیستی استان زنجان برای کمک به جامعه هدف ادامه دارد و برای مراکز سالمندی نیز برنامه‌های پیشگیری پیش‌بینی شده است.

معاون توانبخشی اداره کل بهزیستی استان زنجان /فرهاد میرزایی/ کرون
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر