کد خبر: 991411 A

مدیرکل امور زنان استانداری قزوین مطرح کرد:

مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری قزوین خواستار نامگذاری معابر، باشگاه های ورزشی، مراکز درمانی، فرهنگی، آموزشی و هنری، کتابخانه ها، خیابان ها و کوچه ها به نام شهدای زن استان شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، صدیقه ربیعی با اعلام این خبر گفت: شهدای زن همواره در عرصه های مختلف به ویژه در به ثمر رساندن انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس با مقاومت، مشارکت و شهادت خود، مخلصانه گمنام و سربلند حضور داشتند و امروزه وظیفه ما ایجاب می کند تا در راستای ارج نهادن به مقام شامخ آنان، الگو سازی و معرفی ایثارگری و ثبت یاد و خاطرات آنان در تاریخ این سرزمین، با نامگذاری این اماکن به نام این شهدا همواره یادشان را جادوانه کنیم.  

مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری قزوین به شهیده مدافع سلامت قزوین اشاره کرد و افزود: تلاشی که امروز کادر درمانی و پرستاری بیمارستان‌ها در مراقبت از بیماران مبتلا به کرونا می‌کنند، تکرار جلوه‌های ایثار و فداکاری است که سالیان قبل در دوران ۸ سال دفاع مقدس دیده‌ایم.

ربیعی اظهار داشت: ثبت رشادت‌ها و ایثارگری‌های زنان  سفیدپوش و خستگی‌ناپذیر عرصه سلامت نیز بسیار حائز اهمیت است

وی در پایان گفت: مدافعان سلامت اعم از مدیران، پزشکان، متخصصان، پرستاران، کادر بهداشتی و حتی نیروهای خدماتی در روزهای دشوار دوران کرونا با تلاش مثال‌زدنی آنچه در توان داشتند برای حفظ سلامت جامعه در طبق اخلاص قراردادند و ما نیز در جادوانه نگاه داشتن نام و یاد و راه آنان از هیچ تلاشی فرو گذار نکنیم.

بیمارستان خانواده زنان مراکز درمانی کتابخانه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر