کد خبر: 991297 A

رحیمی خبر داد:

مسئول کارگروه اطلاع رسانی ویروس کرونا در دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: روند ابتلا به بیماری کرونا در مشهد صعودی است و اگر مردم شیوه نامه های بهداشتی را رعایت نکنند، در روز‌های آینده شرایط سخت تری را تجربه خواهیم کرد.

به گزارش ایلنا از مشهد، حمیدرضا رحیمی مسئول کارگروه اطلاع رسانی ویروس کرونا در دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: با توجه به وضعیت و روند صعودی ابتلا به ویروس کرونا در مشهد همه بیمارستان‌های زیرپوشش دانشگاه علوم پزشکی این شهر در شرایط آماده‌باش هستند. 

وی افزود: تعداد بستری‌شدگان ناشی از کرونا در بیمارستان‌های مشهد اکنون کمتر از یک هزار نفر است و اگر محدودیت‌های کرونایی ایجاد شده بی اثر باشد، وضعیت مشابه استان‌های مرکزی را در مشهد تجربه خواهیم کرد.

مسئول کارگروه اطلاع رسانی ویروس کرونا در دانشگاه علوم پزشکی مشهد ادامه داد: ۱۴۵ درمانگاه خصوصی، ۲۲ مرکز خدمات جامع سلامت، ۱۹ درمانگاه تخصصی در سطح دو ، بیمارستان‌های شریعتی و امام رضا (ع) با آمادگی همه بیمارستان‌های مشهد فرآیند درمان بیماران کرونایی در این کلانشهر را بر عهده دارند.

رحیمی بیان کرد: شهروندان در صورت بروز علائم مشکوک به کرونا می‌توانند از طریق تماس با شماره ۱۹۱ از نشانی مراکز خدمات جامع سلامت یا درمانگاه‌های ارائه دهنده خدمات سطح یک با توجه به محل سکونت خود مطلع شوند.

ابتلا به بیماری دانشگاه علوم پزشکی درمان مشهد ویروس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر