کد خبر: 991274 A

مدیرکل بهزبستی فارس از راه اندازی سامانه ملی نظارت مردمی(1482) با عنوان دیده بان در آینده نزدیک با هدف ثبت ایده ها، نظرات، پیشنهادات و شکایات مردمی خبر داد.

به گزارش ایلنا  محمد صادق کشفی نژاد در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه این سامانه از سوی سازمان بهزیستی در تمام کشور به صورت آزمایشی راه اندازی شده ، اظهار داشت: پس از رونمایی و راه ندازی شهروندان و جامعه هدف  بهزیستی می‌توانند شکایات خود از مراکز تحت نظارت بهزیستی اعم از مهد‌های کودک، مراکز مشاوره و روانشناسی، مراکز روزانه و شبانه روزی توانبخشی معلولین و سالمندان، بیماران روانی مزمن، کمپ‌های ترک اعتیاد ومراکز نگهداری ایتام و کودکان کار و بی سرپرست و کلینیک‌های مددکاری و ... را در  سامانه دیده بان ثبت کنند تا مورد بررسی قرار گیرد. 

او دقت، سرعت و صحت در رسیدگی به درخواست‌ها و شکایات را هدف وشعار این سامانه برشمرد و افزود: علاوه بر دریافت شکایات مردمی،  پیشنهادات و ایده‌های همشهریان و جامعه هدف بهزیستی در راستای ارتقای سطح خدمات و رفع نواقص دریافت و پیگیری خواهد شد. 

مدیرکل بهزیستی فارس افزود :شماره تلفن ۱۴۸۲سامانه پس از راه اندازی و گذراندن دوره آزمایشی در تمام ساعات شبانه روزی آماده دریافت و پاسخگویی به تماس های شهروندان و ثبت نظرات مردمی در سامانه است.

 

ارتقای سطح بهزیستی جامعه روانشناسی مدیرکل بهزیستی فارس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر