کد خبر: 991210 A

دبیر اجرایی خانه کارگر استان آذربایجان شرقی در بازدید از شرکت چرخشگر تبریز گفت: بزودی با امضای تفاهم نامه ای با شرکت چرخشگر ،کارگران این کارخانه می‌توانند از امکانات رفاهی ، فرهنگی و اقامتی و آموزشی و درمانی خانه کارگر تبریز بهره‌مند شوند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از تبریز،کریم صادقزاده تبریزی در این نشست هم‌اندیشی با تبریک انتخاب مدیرعامل جدید این مجموعه بزرگ صنعتی و کارگری گفت: باتوجه به شناختی که از فعالیت های آقای حسن کریمی درعرصه مسایل کار و تولید و صنعت درسطح کشور دارم امیدوارم  با تلاش او و سایر همکاران   فرصت های شغلی جدیدی برای جوانان در رشته های فنی فراهم شود  و بافکر و اندیشه های جدید و تیم قوی و توانمندی که در این واحد صنعتی در مدیریت ، کارگران و مهندسان این شرکت وجود دارد شاهد توسعه اقتصادی و فضای کسب و کار بیشتری باشیم.

در این جلسه مدیرعامل شرکت چرخشگر برنامه های راهبردی شرکت را تشریح و گفت: ۷۴۳  نفر پرسنل رسمی و قراردادی که در سه شیفت کاری مشغول خدمت هستند.

او گفت: شرکت چرخشگر شرکت مهم و توانمندی های زیادی در جهت تامین قطعات خودرو بویژه گیربکس در سطح کشور دارد گرچه تحریم های اقتصادی مشکلاتی را فراهم کرده ولی به همت کارشناسان و کارگران شرکت روزبه روز در جهت خودکفائی  ۱۰۰ درصد پیش رفته و مشکل آن‌چنانی نداشته و در آینده نزدیک تولید را با همت کارگران به انبوه خواهیم رساند.

درجریان این جلسه ضمن بررسی مسائل و مشکلات کارگری از زحمات و تلاش‌های ارزنده مدیرعامل شرکت چرخشگر در راستای تلاش جهت رفاه و آسایش کارگران شرکت تقدیر و تشکر و با اهدای لوح سپاس جامعه کارگری و تندیس کلانشهر تبریز به مدیر عامل شرکت چرخشگر و با اهدای لوح تقدیری از اعضای شورای اسلامی‌ کار سپاسگزاری شد.

 

تحریم های اقتصادی جامعه خانواده خودرو دبیر اجرایی خانه کارگر تبریز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر