کد خبر: 990924 A

فرماندار بینالود مطرح کرد؛

فرماندار بینالود گفت: از آنجایی که مبدا پلاک گذاری خودروهای این شهرستان با مشهد تفاوتی ندارد لذا اعمال محدودیت تردد بر مبنای پلاک بین دو شهرستان مشهد و بینالود ممکن نیست.

به گزارش ایلنا از مشهد، سید حسن حسینی در این خصوص افزود: با توجه به این که شاخص میزان ابتلا به کرونا در طرقبه و شاندیز مانند مشهد اعلام می‌شود در عمل تردد میان این دو شهرستان تاثیری بر شیوع محلی کرونا ندارد.

وی به چسبیدگی و پیوستگی دو شهرستان مشهد و بینالود اشاره و بیان کرد: در اجرای محدودیت‌های اخیر تردد در کشور، بین تهران و کرج نیز به دلیل ارتباط و پیوستگی بالا ممنوعیتی اعمال نشد و همین موضوع برای مشهد و طرقبه و شاندیز نیز صدق می‌کند.

فرماندار طرقبه - شاندیز گفت: به دلیل پیوستگی بین کسب و کارها و محل زندگی مردم در طرقبه - شاندیز و مشهد اعمال این نوع محدودیت برای ساکنان مشکلاتی ایجاد خواهد کرد.

حسینی افزود: با تصمیم ستاد کرونای شهرستان بینالود، از ستاد استانی کرونا خواسته‌ایم همانند ممنوعیتهایی که امروز بر بسیاری از اصناف مشهد اعمال می‌شود، این محدودیتها بر اصناف طرقبه - شاندیز نیز اعمال گردد تا ما با موج سفر شهروندان مشهدی به این شهرستان برای استفاده از خدمات و اصناف تعطیل شده مشهد در طرقبه شاندیز مواجه نشویم.

وی اضافه کرد: در حال حاضر مراکز تفریحی و گردشگری و تالارهای پذیرایی در شهرستان بینالود تعطیل است و رستورانها نیز با ۵۰ درصد ظرفیت خدمات می‌دهند و نحوه ارائه خدمات اصناف طرقبه - شاندیز از امروز چهارشنبه برابر  اعلام ستاد کرونای استان خواهد بود.

شاخص فرماندار گردشگری مشهد طرقبه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر