کد خبر: 990567 A

جانشین قرارگاه پلیس راه قزوین خبر داد:

جانشین قرارگاه پلیس راه استان قزوین گفت: ترافیک در تمامی محورهای مواصلاتی استان قزوین، عادی و روان است و تردد در آنها بدون هیچ مشکلی جریان دارد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، سرهنگ قدرت الله حسنی با اعلام این خبر گفت: در حال حاضر ترافیک در لاین جنوبی (به سمت تهران)  آزادراه‌های قزوین-رشت، قزوین - زنجان و قزوین - کرج عادی و روان بوده و تردد در آنها جریان دارد.

وی اظهار داشت: همزمان با اجرای طرح ممنوعیت خروج خودورها از مراکز ۲۵ استان کشور از جمله استان‌های تهران و البرز، تردد در جاده‌های قزوین به شدت کاهش داشته است.

سرهنگ حسنی اضافه کرد: ماموران پلیس راه هم اکنون در عوارض‌های و محورها مستقر هستند و از ورود خودروهای پلاک استانهای دیگر  به استان‌های تهران و البرز  ممانعت می‌کنند.

این مسئول افزود: خوشبختانه در ۲۴ ساعت گذشته حادثه ناگواری در جاده‌های استان گزارش نشده است و از رانندگان در این مسیرها تقاضا می شود با صبر و حوصله بیشتری به رانندگی ادامه دهند.

سرهنگ حسنی تصریح کرد: همواره به رانندگان توصیه شده تا هنگام رانندگی ضمن احترام گذاشتن به قوانین راهنمایی، رعایت فاصله طولی با خودرو مقابل و صحبت نکردن با تلفن همراه و خودرو را مراعات کنند.

وی با بیان اینکه انحراف مسیر و سبقت های غیرمجاز و بی دقتی به جلو عامل بیشترین تصادفات برون شهری است، از رانندگان خواست تا به این مهم توجه کنند.

۶ هزار و ۶۷۰ کیلومتر راه در استان قزوین وجود دارد که ۲۲۰ کیلومتر آن آزادراه، ۲۷۰ کیلومتر بزرگراه، ۷۰۰ کیلومتر راه اصلی و بقیه نیز راه آسفالته روستایی است.

پلیس راه پلیس راه استان ترافیک تلفن همراه محورهای مواصلاتی استان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر