کد خبر: 990492 A

معاون اشتغال اداره کار استان خبر داد:

معاون کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی گفت: ۴۵ هزار و ۸۰۴ فقره درخواست در استان خراسان رضوی برای دریافت تسهیلات کسب و کار‌های آسیب‌دیده از کرونا در سامانه کارا ثبت شده است.

به گزارش ایلنا از مشهد، محمد امین بابایی معاون کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی گفت: بیش از ۴۵ هزار درخواست در مجموع با مبلغ ۹۹۴ میلیارد و ۶۴۰ میلیون تومان برای حمایت از اشتغال ۹۳ هزار و ۳۵۰ نفر ثبت شده است.

وی با بیان اینکه بانک‌های عامل تاکنون ۵۵۵ میلیارد و ۲۱۰ میلیون تومان به متقاضیان تسهیلات پرداخت کرده‌اند، افزود: ۱۹ بانک و موسسه مالی و اعتباری خراسان رضوی پرداخت تسهیلات را عهده دار هستند.

معاون کارآفرینی و اشتغال اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی ادامه داد: هزار و ۳۸۸ میلیارد تومان تسهیلات برای بنگاه‌های اقتصادی متضرر از کرونا در این استان تخصیص یافته است.

بابایی با اشاره به اشتغال ایجاد شده در دوره شیوع کرونا بیان کرد: پارسال ایجاد ۷۶ هزار فرصت شغلی در این استان هدفگذاری شد که ۱۰۱ هزار و ۴۹۸ شغل ایجاد شد. امسال نیز ۸۶ هزار فرصت شغلی هدفگذاری شده که در نیمه نخست آن ۶۹ هزار و ۸۴۶ شغل جدید در بخش‌های مختلف ایجاد شده است.

استان خراسان رضوی اشتغال خراسان رضوی کسب و کار اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر