کد خبر: 990306 A

در گفت وگو با ایلنا عنوان شد:

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بیله‌سوار استان اردبیل از ارائه خدمت به بیش از 3 هزار نفر از مردم شهرستان بیله‌سوار و جعفرآباد مغان در طرح آمران سلامت هلال احمر خبر داد.

علی شهبازی در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا با اشاره به آغاز طرح آمران سلامت از ۵ آبان ماه سال‌جاری، عنوان کرد: در چند روز نخست اجرای این طرح، بیش از 3 هزار نفر از خدمات جمعیت هلال احمر بیله سوارمغان بهرمند شدند.

وی افزود: پس از تأکید رهبر معظم انقلاب اسلامی برای حضور داوطلبان و نیروهای مخلص، تعدادی از پایگاه برای آموزش، فرهنگ‌سازی و ترویج مقابله با کرونا توسط هلال احمر و در قالب طرح آمران سلامت تشکیل شد که در آن اعضای جوانان، داوطلبان و امدادگران مشارکت دارند.

رئیس‌جمعیت هلال احمر شهرستان‌بیله‌سوار مغان بیان کرد: تیم‌های آمران سلامت روزانه در این طرح مشارکت کرده و با حضور در معابر پر تردد، ضمن ارائه آموزش نکات بهداشتی پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، بدون رعایت پروتکل های بهداشتی از جمله عدم استفاده از ماسک، نسبت به تردد در سطح معابر اقدام کرده را به رعایت پروتکل ها و همچنین احترام به سلامت دیگران ارشاد می کنند.

شهبازی خاطرنشان کرد: همچنین با استفاده از ظرفیت نیروی جوان و داوطلب  را به حفظ فاصله اجتماعی و استفاده از تجهیزات بهداشتی تشویق کردند که در همین راستا  بروشور آموزشی توزیع شده است. 

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان بیله سوار مغان اعلام کرد: اجرای این طرح تا ۱۵ آبان ماه ادامه دارد و امیدواریم با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برکاهش شیوع ویروس کرونا در شهرستان بیله سوار مغان  باشیم.

استان اردبیل آمران سلامت هلال احمر بیله سوار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر