کد خبر: 990151 A

معاون فرهنگی کمیته امداد استان البرز خبر داد:

معاون فرهنگی کمیته امداد استان البرز، گفت: ۵۱۵ دانشجو و دانش آموز نخبه مورد حمایت کمیته امداد البرز در بخش‌های علمی، تحصیلی، ورزشی فرهنگی، هنری، قرآنی و ثبت اختراع شناسایی شدند.

به گزارش ایلنا از البرز، رضا البرزی با بیان اینکه ۴۰۷ نفر از نخبگان مددجوی شناسایی شده این نهاد دانش‌آموز و ۱۰۸ نفر دانشجو هستند، خاطرنشان کرد: نخبه‌های شناسایی‌شده برای پرورش استعداد و آمادگی برای ورود به بازار کار به مرکز نیکوکاری فرهنگ، هنر و رسانه معرفی می‌شوند که در این مرکز آموزش‌های تخصص برای این عزیزان در نظر گرفته‌شده است.

البرزی افزود: مددجویان دارای اختراعات با کد ثبت، رتبه‌های برتر کنکور سراسر، دانش آموزان، دانشجویان و طلاب دارای معدل بالا، رتبه‌های برتر جشنواره‌ها و مسابقات علمی خوارزمی، رازی و جابر بن حیان و دانش آموزان مدارس سمپاد و تیزهوشان از دیگر مددجویان نخبه شناسایی‌شده هستند.

وی با بیان اینکه تسهیلات بانکی و کمک‌های بلاعوض در اختیار نخبگان مددجو قرار می‌گیرد، اظهار کرد: اعطای تسهیلات بانکی، کمک‌های بلاعوض، پرداخت‌های تشویقی ازجمله خدماتی است که کمیته امداد اعطا می‌کند.

البرزی گفت: علاوه بر پرداخت کمک‌ هزینه تحصیلی به دانشجویان و دانش آموزان مورد حمایت استان، به تمام نخبه‌های شناسایی‌شده مبالغی نیز به‌صورت تشویقی پرداخت می‌شود.

کمیته امداد استان البرز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر