کد خبر: 989931 A

معاون استاندار گیلان در بازدید از آستارا تأکید کرد:

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گیلان تأکید کرد: مشکلات عمرانی و حقوقی مسکن مهر شهرستان مرزی بندر آستارا با همکاری اداره کل راه و شهرسازی و دیگر دستگاه های متولی استان، برطرف می‌شود.

به گزارش ایلنا از آستارا، علی اوسط اکبری مقدم در حاشیه بازدید از چند پروژه عمرانی آستارا در تشریح جزییات این بازدید به خبرنگاران گفت: یکی از پروژه های مورد بازدید مسکن مهر این شهرستان بود که بالغ بر 900 واحد مسکونی را در خود جای داده است.

وی با بیان اینکه از این تعداد 400 واحد در سال‌های گذشته تحویل شده، اظهار داشت: 200 واحد نیز هم اکنون آماده و تحویل آن از مهرماه سالجاری آغاز شده و افزون بر 300 واحد باقیمانده با پیشرفت فیزیکی بیش از 70 درصد، مشکلاتی در حوزه‌های حقوقی دارند که به زودی، برطرف و مراحل تکمیل و تحویل آنها صورت می‌گیرد.

اکبری مقدم پروژه پسماند و مرکز دفن زباله های شهرستان آستارا که امروز مورد بازدید میدانی قرار گرفت را از طرح های مهم استان خواند و یادآور شد: منابع مالی برای بهسازی این مرکز در نظر گرفته شده بود که امیدوارم اعتباری طی سالجاری و سال آینده برای آن مدنظر قرار گیرد.

عرصه شیلاتی برای اجرای محوطه‌سازی و نیز عرصه‌ای مربوط به مرزبانی برای اختصاص به فضای سبز شهری از دیگر پروژه هایی بود که معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار گیلان با حضور در شهرستان آستارا به بررسی میدانی آنها پرداخت .

اداره کل راه مسکن مهر مشکلات معاون منابع مالی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر