کد خبر: 989639 A

استاندار قزوین مطرح کرد:

استاندار قزوین گفت: با توجه به تحریم‌های ظالمانه دشمنان و نوسانات بازار باید برنامه ریزی منسجم‌تری در راستای رفع مشکلات و موانع واحدهای تولیدی و صنعتی استان صورت گیرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، هدایت الله جمالی پور در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان با عنوان این مطلب افزود: وظیفه دولتمردان، حمایت از پروژه‌های صنعتی و اقتصادی است و باید تمامی ظرفیت‌ها و منابع موجود را در این زمینه به کار بگیرند.

استاندار اظهار کرد: تولید و صنعت، یکی از مولفه‌های مهم استان قزوین است و در صورت اتکا بر توانمندی‌ها و ظرفیت‌های داخلی می‌توان گام‌های بلندی را برای رشد و شکوفایی اقتصادی و صنعتی استان برداشت.

جمالی پور تصریح کرد: بی توجهی به مشکلات بخش صنعت و تولید که متوجه تمام بخش‌ها و دستگاه‌ها است زمینه سوء استفاده دشمنان و سودجویان را فراهم می‌کند درحالیکه مقام معظم رهبری با نامگذاری سال به جهش تولید به موضوع تولید و صنعت توجه ویژه کرده اند.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد: اقتصاد و صنعت، پایه و اساس فرهنگ، دین، جامعه و تمدن است و با موضوع معیشت مردم و جامعه گره خورده و در دین اسلام نیز به آن توجه خاصی شده است.

وی افزود: با توجه به این موضوع باید تمامی ظرفیت‌ها را برای حل مشکلات صنایع و واحدهای تولیدی استان به کار گرفت و برای حمایت از پروژه‌های صنعتی و اقتصادی به عنوان یک تکلیف و وظیفه کمر همت بست.

جامعه رشد مشکلات مشکلات واحدهای تولیدی برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر