کد خبر: 989147 A

مدیرکل امور زنان و خانواده استانداری قزوین گفت: دوره آموزشی مجازی توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار با حضور بیش از ۱۰۰ نفر از زنان سرپرست خانوار فعال در عرصه مشاغل خانگی آغاز شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، صدیقه ربیعی با اعلام این خبر گفت: دوره آموزشی توانمندسازی اقتصادی زنان سرپرست خانوار با حضور بیش از ۱۰۰ نفر از زنان سرپرست خانوار فعال در عرصه مشاغل خانگی با هدف آموزش اصول حرفه‌ای کارآفرینی و کمک به اشتغال زایی این افراد آغاز شد.

وی افزود: طبق برنامه ریزی‌های انجام گرفته، دوره‌های آموزشی جامعه هدف این طرح در نهایت دقت و نظم برگزار خواهد شد و بعد از آن با هدایت پشتیبانان طرح، افراد با تیم سازی و ارتباط با بازار کار به فعالیت خواهند پرداخت.

این مقام مسئول اظهار کرد: با توجه به شرایط موجود و به منظور پیشگیری از بروز و شیوع بیماری کووید ۱۹، این دوره به صورت مجازی برگزار می‌شود و سرفص‌های آموزشی دوره بر اساس نیازسنجی و با مشارکت و نظرخواهی از زنان سرپرست خانوار به صورت کاملاً کاربردی و حرفه‌ای طراحی و تدوین شده است.

ربیعی تصریح کرد: در این طرح مباخث تخصصی؛ فرایند‌های کارآفرینی حرفه‌ای، آشنایی با قوانین ومقررات، مدیریت و روش‌های تامین منابع مالی، اصول بازارشناسی، بازارسازی و بازاریابی دیجیتال، مشتری مداری، روش‌های ارتقاء کیفیت محصول یا خدمت و برندسازی به فراگیران آموزش داده می‌شود.

 

اشتغال خانواده زنان برنامه ریزی بازارسازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر