کد خبر: 988988 A

معاون استاندار قزوین مطرح کرد:

معاون امور اقتصادی استاندار قزوین گفت: ضرورت دارد تمام نهادهای اجرایی و دستگاه‌های انتظامی و قضایی برای حفظ آرامش بازار نظارت‌ها را بیش از پیش افزایش دهند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، عیسی قبادی در دیدار با سردار مهدی حاجیان با عنوان این مطلب افزود: اولین اولویت ما تامین کالاهای اساسی در بازار است و در کنار آن خواستار تشدید نظارت‌ها جهت حفظ آرامش بازار هستیم.

وی اظهار کرد: نیروی انتطامی نقش مهمی در مقابله با جرایم اقتصادی، قاچاق کالا و ارز و حفظ آرامش بازار دارد و باید با اقتدار برای برخورد با سودجویان و برهم زنندگان نظم و آرامش بازار اقدام کند.

قبادی تصریح کرد: ما در بحث بازار به هیچ عنوان منفعلانه برخورد نمی‌کنیم و اجازه نخواهیم داد که افرادی به قصد سودجویی، آرامش بازار را به هم بریزند.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد: متاسفانه در برخی مواقع، فقدان نظارت‌های لازم موجب می‌شود تا افرادی با شایعه سازی برای سودجویی و به هم ریختن آرامش بازار وارد عمل شوند که در صورت اقدام به موقع و قاطعانه جلوی سوء استفاده آنها گرفته خواهد شد.

وی افزود: نظارت‌های بازرسان از عرضه کالا در بازار، باید ملموس باشد و بازرسی‌ها، بدون وقفه و با جدیت استمرار یابد تا هیچ کمبودی از بابت کالاهای اساسی در بازار احساس نشود.

قاچاق کالا و ارز کالاهای اساسی بازار تشدید نظارت نیروی انتطامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر