کد خبر: 988614 A

دبیر ستاد مبارزه با کرونای بوشهر خبرداد:

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: تعداد بیماران بستری در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر تا تاریخ جمعه ۹ آبان ماه ۲۶۳ نفر است.

به گزارش ایلنا از بوشهر، سعید کشمیری با اعلام این خبر گفت: در بیست‌وچهار ساعت گذشته ۴۱ بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند که از این تعداد ابتلای ۱۲ مورد به کرونا قطعی است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر ۴۸ بیمار در بخش‌های ویژه بیمارستان‌ها بستری هستند، افزود: از مجموع موارد بستری در بخش‌های ویژه ۱۶ نفر در وضعیت تنفس با دستگاه قرار دارند.

کشمیری درباره نتایج موارد فوتی ناشی از کرونا در استان بوشهر که در ۹ آبان ماه تأیید و اعلام شد، گفت: متأسفانه یک آقای ۷۸ ساله باسابقه فشارخون بالا براثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست‌ داده است.

وی ادامه داد: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون ۷۰۵ هم استانی براثر ابتلا به کرونا جان خود را از دست‌ داده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: خوشبختانه در شبانه‌روز گذشته ۳۷ بیمار نیز با حال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شده‌اند.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر خاطرنشان کرد: در حال حاضر به‌غیراز استفاده از ماسک، یکی از مؤثرترین راه‌ها برای کاهش ابتلا در فضاهای سربسته باز گذاشتن پنجره‌ها است.

عکاس: حمید عشایری

کرونا کشمیری دانگاه علوم پرشکی بوشهر دانشگاه علوم پزشکی بوشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر