کد خبر: 988609 A

رئیس مجمع نمایندگان فارس خبر داد:

رئیس مجمع نمایندگان استان فارس از پیشنهاد این مجمع برای اتصال آزادراه شیراز- اصفهان به استان بوشهر در قطعه 8 این پروژه بزرگ خبر داد و گفت: برای 7 قطعه نخست این پروژه نیز به لحاظ مالی تعیین تکلیف شد.

به گزارش ایلنا، ابراهیم عزیزی اظهار داشت: در نشستی که با حضور وزیر راه و شهرسازی و معاونان وی به همراه معاونان وزیر دفاع و 4 تن از اعضای مجمع نمایندگان استان فارس در کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی برگزار شد، برای تامین منابع مالی 7قطعه آزادراه شیراز - اصفهان تعیین تکلیف شد.

وی با اشاره به جزئیات نشست مذکور افزود: در این نشست برای قطعات یک تا 7 پروژه برای تامین منابع مالی آن، تعیین تکلیف مالی شد که وزارت راه و شهرسازی و دفاع هر کدام 50 درصد برای تکمیل آن سهیم شدند.

نماینده شیراز و زرقان همچنین گفت: در این نشست برای تعیین تکلیف قطعه 8 پروژه آزادراه شیراز-اصفهان، تامین منابع مالی و ضرورت تسریع در اجرای پروژه با توجه به رسیدن فصل سرما پیشنهاداتی ارائه شد.

رئیس مجمع نمایندگان استان فارس تصریح کرد: در بررسی و تعیین تکلیف قطعه 8 ما پیشنهاد دادیم این قطعه به پروژه آزادراه «اصفهان- شیراز- بوشهر» تغییر کند .

عزیزی تصریح کرد: به این ترتیب در صورت موافقت وزارت راه و شهرسازی و نبودن موانع قانونی، قطعه 8 پروژه آزادراه شیراز - اصفهان، تبدیل به قطعه یک آزادراه شیراز -بوشهر می شود و وزارت راه و شهرسازی و دفاع هر کدام به ترتیب 60 درصد و 40 درصد در اجرای پروژه سهیم می شوند.

استان بوشهر استان فارس اصفهان وزیر دفاع نماینده شیراز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر