کد خبر: 988564 A

پس از چند روز جدال با بیماری؛

مدیر شبکه بهداشت و درمان بردسکن گفت: علی حاجی‌پور اولین شهید راه سلامت در بردسکن به خیل شهدای مدافع سلامت پیوست.

مهدی عاقلتر در گفت و گو با خبرنگار ایلنا در بردسکن گفت: خبر شهادت اولین شهید مدافع سلامت و همکار جهادگر در مرکز  جامع خدمات سلامت  روستای شفیع آباد ، علی حاجی پور  که در راه خدمت به مردم شریف شهرستان ‌و در خط مقدم مبارزه با این ویروس منحوس به علت ابتلا به بیماری کرونا به خیل شهدای مدافع سلامت پیوست، موجب تاثر و تالم شدید قلبی بنده و سایر همکاران شد.

عاقلتر در پیامی این مصیبت را به خانواده این عزیز و  مردم شریف شهرستان بردسکن تسلیت گفت و برای آن شهید علو درجات و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان محترم صبر و شکیبایی مسئلت کرد.

وی اظهار داشت: امیدوارم مردم شریف شهرستان بردسکن این زحمات پرسنل بهداشت و درمان را بدانند و در راستای حفظ سلامت فرزندان خود، پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند تا بتوانیم هرچه زودتر با کمک‌شان این بیماری را پشت سر بگذاریم.

وی بیان کرد: این اتفاق تلخ، نشان دهنده بخش اندکی از زحمات بی‌دریغ و خالصانه تلاشگران عرصه سلامت است که در راه نجات جان بیماران، همواره آماده جانفشانی هستند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان بردسکن گفت: این شهید گرانقدر در روزهای اخیر بر اثر ابتلا به بیماری کرونا در بیمارستان بستری شد، اما بر اثر ضایعات ریوی ناشی از این بیماری  دعوت حق را لبیک گفت و  به خیل شهدای مدافع سلامت پیوست.

ابتلا به بیماری سلامت شبکه بهداشت و درمان ویروس راه نجات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر