کد خبر: 987776 A

عرشیان خبر داد:

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری قزوین گفت: طرح ویژه نظارت بر تاکسیرانان فاقد ماسک توسط نیروهای گشت و بازرسی این سازمان در قزوین آغاز شد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی شهرداری قزوین، اسماعیل عرشیان با اعلام این خبر گفت: با توجه به شیوع موج سوم کرونا و قرار گرفتن قزوین در وضعیت قرمز، نظارت بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی در ناوگان تاکسیرانی افزایش یافته و با تاکسیرانانی که پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نکنند برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

وی افزود: بر همین اساس،  پنج تیم نیروهای گشت و بازرسی سازمان تاکسیرانی با استقرار روزانه در میادین اصلی و ایستگاه‌ها و خطوط مهم تاکسیرانی، تاکسیرانانی را که با داشتن مسافر از ماسک استفاده نمی‌کنند به هیات انضباطی سازمان تاکسیرانی معرفی می‌کنند.

عرشیان تصریح کرد: پنج تیم گشت و بازرسی سازمان تاکسیرانی معدود تاکسیرانانی را که از ماسک استفاده نمی‌کنند و یا نسبت به ضدعفونی و میکروب زدایی درون تاکسی بی اعتنا هستند به منظور برخورد قانونی به هیات انضباطی سازمان تاکسیرانی معرفی می‌کنند.

این مقام مسئول یادآورشد: متخلفان پس از احراز موارد تخلف به هیات انضباطی سازمان تاکسیرانی معرفی می‌شوند و با آنان برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

وی افزود: بر اساس تصمیمات اتخاذ شده در هیات دولت، رانندگان تاکسی اگر پروتکل‌های بهداشتی را مراعات نکند ۱۰۰ هزار تومان و بابت مسافرانی که مراعات نمی‌کنند، به ازای هر مسافر ۲۰ هزار تومان جریمه می‌شوند.

استان قزوین روابط عمومی شهرداری سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری ماسک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر