کد خبر: 987601 A

با حضور استاندار قزوین انجام شد؛

مرکز شبانه روزی فوریت‌های بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و طرح‌های سرمایه گذاری استان شامگاه سه‌شنبه با حضور هدایت الله جمالی پور استاندار قزوین و جمعی از مسئولان در سازمان صنعت، معدن و تجارت استان افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا در قزوین، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان در این مراسم گفت: در راستای فرمایش مقام معظم رهبری با توجه به شرایط جنگ اقتصادی که همه کشور درگیر آن است، قرار شد کارگروهی به صورت شبانه روزی برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی در سازمان‌های صمت ایجاد بشود.

عزیزالله افضلی افزود: در این قرارگاه، همه دستگاه‌های عضو کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان تکلیف دارند در راستای اجرای ماده ۶۱ قانون الحاق موادی به قانون رفع موانع تولید و ارتقای نظام مالی کشور حضور یافته و برای کمک به تولید وارد عمل شوند.

وی گفت: کار این مرکز، رسیدگی آنی به مشکلات و معضلات واحدهای تولیدی است و دستگاه‌های دیگر با محوریت استانداری باید در این رسیدگی و رفع موانع تولید همکاری داشته باشند.

افضلی افزود: همکاران ما در این مرکز در دو شیفت صبح و بعداز ظهر و تا پاسی از شب حضور خواهند داشت و راه ارتباطی ما با صنعتگران و تولیدکنندگان استان از طریق تلفن خواهد بود.

وی با بیان اینکه این مرکز طی ۲۴ ساعت قابلیت پیگیری مشکلات صنایع استان را دارد، افزود: ما طوری برنامه‌ریزی کرده‌ایم که بیشتری بهره گیری را از NGO و نهادهای مردمی استان داشته باشیم و بیشتر کار این مرکز بر دوش خانه صنعت و اتاق بازرگانی استان خواهد بود.

این مسئول افزود: از بقیه دستگاه‌ها هم درخواست داریم به زودی رابط دستگاه خود با مرکز را با یک شماره تلفن معرفی کنند تا بتوانیم در این مرکز، قدم بزرگی را در جهت تامین منافع جهش تولید واحدهای صنعتی استان برداریم.

سازمان صنعت معدن و تجارت استان سرمایه گذاری شبانه روزی مشکلات مشکلات واحدهای تولیدی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر