کد خبر: 986842 A

فرمانده نیروی انتظامی هرمزگان:

فرمانده نیروی انتظامی هرمزگان از پل ارتباطی ۱۹۷میان مردم و نیروی انتظامی خبرداد و از مردم خواست با شعار «این بار شما پلیس ما باشید» انتقادات و عملکرد نیروی انتظامی را ارزیابی کنند.

 به گزارش ایلنا از بندرعباس، سردار غلامرضا جعفری در دیدار با دبیر اجرایی خانه کارگر و مجموعه کارگری استان هرمزگان،اظهار کرد : نیروی انتظامی استان هرمزگان در مدت کمتر از یک سال توفیقات و موفقیات بسیار زیادی را کسب کرده است که یکی از توفیقات  ایثار و فداکاری شهیدان  ناجا می‌باشد و در تقویم خود، ۱۴۳شهید بومی (۲شهید هفته ناجا) که برای تامین نظم و امنیت در مقابل متخلفان ایستادند و این افتخارات ناجا است.

وی افزود: تنها جایی که باب شهادت گشوده شده است ناجا می باشد و خدمه ناجا با آغوش باز به سوی خطر رهسپار می شوند که امنیت مردم را فراهم کنند.

فرمانده نیروی انتظامی هرمزگان ادامه داد:  بالغ بر ۷۲تن مواد مخدر کشف و محله های توزیع و تولید با همکاری دستگاه قضایی پلمپ و مناطق آلوده از مواد نیز پاکسازی صورت گرفته است.

سردار جعفری یکی از کارهای جدید نیروی انتظامی را ضربه زدن به بنیان های مالی قاچاقچیان بالغ بر ۱۰۰۰میلیارد ضربه عنوان کرد و گفت: از خودرو های خارجی تا خانه های مجلل و زیور آلات،وجوه نقد کشف و در حوزه تصادفات جاده ای نیز با کاهش در سطح  و بیرون شهر شاهد هستیم.

وی به جرایم صورت گرفته دیگری مانند احتکار،شناسایی تارنمای فضای سایبر،فضای مجازی و تشویش اذهان عمومی اشاره و بیان کرد: نیروی انتظامی خادم مردم است و برای تامین امنیت مردم هیچ منتی قائل نیست و مردم را ولی نعمتان خود می داند.

 فرمانده نیروی انتظامی استان هرمزگان در پایان خاطر نشان کرد: پل ارتباطی بین ما و مردم ،رضایتمندی ۹۷درصدی در پی داشته است که در پی آن هستیم آن ۳درصد باقیمانده را با آنالیز دقیق برطرف کنیم.

تامین امنیت تصادفات جاده ای فضای مجازی نیروی انتظامی هرمزگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر