کد خبر: 986821 A

مدیر عامل جمعیت هلال احمر زنجان خبرداد:

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان، گفت: طرح آمران سلامت از امروز تا ۱۵ آبان ماه امسال در سطح شهرستان‌های زنجان، ماهنشان، طارم، خرم دره، ایجرود، زنجان، خدابنده و ابهر اجرا می‌شود.

به گزارش ایلنا از زنجان، شهرام میرزایی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی اقدام به تدوین شیوه نامه اجرایی طرح آمران سلامت در خصوص بیمای کرونا ویروس کرده است.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان، اضافه کرد: این طرح در جهت توسعه آموزش‌های همگانی، ترویج فرهنگ پیشگیری از بیماری بر مبنای جلب مشارکت مدنی و حمایت بهداشتی – درمانی از قشر آسیب پذیر جامعه در مواجه با ویروس کرونا عملیاتی می شود.

به گفته وی، به همین منظور طرح آمران سلامت از امروز تا ۱۵ آبان ماه امسال در سطح شهرستان‌های زنجان، ماهنشان، طارم، خرم دره، ایجرود، زنجان، خدابنده و ابهر اجرا می‌شود.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان در خصوص جزئیات این طرح خاطرنشان کرد: در صورت مشاهده عدم رعایت پروتکل های بهداشتی از سوی شهروندان، اعضای جوانان و داوطلبان مستقر در چادرهای هلال احمر از این افراد درخواست رعایت پروتکل‌های بهداشتی را می‌کنند تا نسبت به این مهم اهتمام ویژه‌ای داشته باشند.

میرزایی خاطرنشان کرد: بخش دیگری از این طرح مربوط به حل مشکلات افرادی که در اثر کرونا متضرر شده و آسیب دیده اند، است که با استفاده از ظرفیت خیرین و داوطلبان نسبت به تامین بخشی از مایحتاج بهداشتی و درمانی این هموطنان اقدام خواهد شد.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان زنجان/شهرام میرزایی/ کرونا ویروس
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر