کد خبر: 986739 A

طی ۷ ماه اول سال انجام شد؛

مدیرکل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری شهرداری مشهد، از پاکسازی بیش از ۶۰ هزار مترمربع از دیوار نوشته ها و برچسب های تبلیغاتی غیر مجاز نصب شده در سطح شهر، طی ۷ ماه اول سال ۹۹ خبر داد.

به گزارش ایلنا از مشهد، علیرضا صحراگرد با اعلام این خبر گفت: براساس ماده ۹۲ قانون شهرداری ها، نوشتن هر نوع مطلب و یا الصاق هر نوشته ای روی دیوار ها در معابر عمومی به جز اماکنی که شهرداری آنها را مجاز شناخته، ممنوع است و هرگونه نصب تبلیغات و دیوار نویسی های غیر مجاز نقص آشکار حقوق شهروندی است و به طور جدی با آن برخورد می شود.

 وی افزود: در هفت ماه نخست امسال بیش از ۶۰ هزار مربع از دیوار نویسی‌ها و برچسب‌های تبلیغاتی غیرمجاز از سطح مناطق ۱۳ گانه شهر پاکسازی شده است که در این میان بیشترین میزان پاکسازی در مناطق ۲ و ۳ که بیشترین مساحت را نیز دارا هستند، انجام شده است. 

 مدیر کل هماهنگی و نظارت بر خدمات شهری تاکید کرد: بر اساس هماهنگی های صورت گرفته، نیروهای پاکبان خدمات شهری بطور جدی این امحا را به صورت روزانه انجام می دهند و بر اساس مصوبه شورای اسلامی شهر مشهد برای برخورد با صاحبان این تبلیغات در مرحله اول اخطاریه به آنها  ابلاغ می شود تا نسبت به پاکسازی تبلیغات خود اقدام کنند و در صورت عدم پاکسازی و امحا توسط صاحبان تبلیغات، این پاکسازی ها توسط نیروهای خدمات شهری انجام خواهد گرفت و صاحبان تبلیغات جریمه خواهند شد.

 صحراگرد گفت: در سال ۹۸ نیز با همت پاکبانان پرتلاش حوزه معاونت خدمات شهری شهرداری، بالغ بر ۲۰۳ هزار متر مربع دیوار نویسی و تبلیغات غیر مجاز از سطح شهر مشهد پاکسازی شد.

تبلیغات حقوق شهرداری مشهد شورای اسلامی شهر مشهد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر