کد خبر: 986692 A

در نشست کمیته طرح‌های ارزش افزا مطرح شد؛

رئیس‌کمیته طرح‌های ارزش‌افزا در ذوب آهن‌اصفهان گفت: تشکیل این کمیته به صورت واحد منسجم در سازمان، فرصت بسیار مغتنمی است که بخش های مختلف، پروژه های خود را در این قالب تعریف کنند و بتوانند در راستای رشد و اعتلای کارخانه بیش از پیش به سهم خود نقش آفرین باشند.

به گزارش ایلنا از اصفهان، مرتضی یزدخواستی عضو هیات مدیره شرکت اظهار داشت : ذوب آهن اصفهان به عنوان اولین تولید کننده فولاد در کشور بعد از گذشت نیم قرن از فعالیت خود با تکیه بر نیروی انسانی متخصص، امکانات،تجهیزات،دانش و تجربه نقش بی بدیلی در سازندگی صنایع مختلف داشته است که این مهم بر کسی پوشیده است.

وی افزود : این کارخانه عظیم،قابلیت های بسیار فراوانی دارد که می توان با تعریف پروژه های مختلف و سپس اولویت بندی آنها به کمک نیروی انسانی بخش ها  از محل هم افزایی ایجاد شده سازمان را به سمت ارزش آفرینی بیشتر سوق داد.

رئیس کمیته طرح های ارزش افزا در ذوب آهن اصفهان با اشاره به اینکه این نشست ها در بخش‌های مختلف برگزار می‌شود، تصریح کرد: در راستا از مدیران بخش‌های مختلف تقاضا داریم با توجه به حیطه فعالیت، پروژه‌هایی که می توانند در زمان کوتاه ارزش آفرینی بالایی را برای سازمان در پی داشته باشند بر اساس دستور العملی که تدوین شده است، اولویت بندی نمایند تا در نشست های تعاملی این پروژه ها مورد بررسی قرار گیرند و سیر تکاملی آنها جهت حصول نتیجه دنبال شود.

 عضو هیات مدیره شرکت و معاون بهره برداری نیز ضمن تشکر از بخش های مختلف که در راستای تحقق اهداف کارخانه به ویژه در شرایط تحریم فعلی تلاش می کنند، گفت : جنس کار و فعالیت در حوزه بهره برداری متفاوت از بخش های دیگر است و این موضوع سبب شده پروژه های متنوعی در معاونت بهره برداری کارخانه طی دوره های مختلف تعریف شود که ثمرات قابل توجهی نیز در پی داشته است.

مهرداد تولائیان خاطر نشان کرد : تشکیل کمیته طرح های ارزش افزا به صورت واحد و منسجم در سازمان، فرصت بسیار مغتنمی است که بخش های مختلف پروژه های خود را در این قالب تعریف کنند و بتوانند در راستای رشد و اعتلای کارخانه بیش از پیش به سهم خود نقش آفرین باشند.

در این نشست مرتضی ربانی مدیر مهندسی صنایع شرکت نیز گفت : در سند چشم انداز شرکت عنوان شده است: " ذوب آهن اصفهان،پیشتاز در تولید مقاطع طویل فولادی در خاورمیانه با سرآمدی،کیفیت،سودآوری و برند معتبر در بازارهای داخلی و خارجی" این رسالت بسیار مهم با تشکیل کمیته طرح های ارزش افزا در سازمان موقعیت بسیار خوبی را فراهم می آورد تا همه بخش های سازمان بیش از گذشته در ارزش آفرینی کارخانه سهیم شوند و از نتایج حاصله بهره مند شوند.

اولین نشست کمیته طرح های ارزش افزا در ذوب آهن اصفهان،شنبه سوم آبان ماه با حضور مرتضی یزدخواستی و مهرداد تولائیان از اعضای هیات مدیره شرکت، مرتضی ربانی مدیر برنامه ریزی و مهندسی صنایع و مدیران بخش های بهره برداری همزمان با جلسه دیسپاچری در سالن جلسات معاونت بهره برداری برگزار شد.

ذوب آهن اصفهان شرکت ذوب آهن اصفهان ایلنا استان اصفهان کمیته طرح های ارزش افزا در ذوب آهن اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر