کد خبر: 986014 A

استاندار زنجان تاکید کرد:

استاندار زنجان، تاکید کرد: تا زمانی که روزانه ۴۰ تن گوشت مرغ در استان توزیع نشود، خروج گوشت از استان زنجان ممنوع است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از زنجان، فتح‌الله حقیقی در جلسه ستاد تنظیم بازار استان زنجان اظهار داشت: باید ۴۰ تن گوشت مرغ در استان توزیع شود تا نیاز استان تامین شود و با افرادی که با این موضوع مشکل دارند، برخورد می‌شود.

استاندار زنجان، با بیان اینکه ما در مقابل مردم نباید با کسی مسامحه کنیم، افزود: شرایط امروز جامعه عادی نیست و نباید برخی‌ها احساس کنند هر کاری را می‌توانند انجام دهند.

وی، افزود: تا زمانی که ۴۰ تن گوشت مرغ در استان توزیع نشود مجوز قطعه‌بندی و خروج از استان داده نمی‌شود.

استاندار زنجان، یادآورشد: اگر اتحادیه‌ها در زمینه حل مشکلات حرفی دارند پیشنهاد بدهند و من  در مقابل رسانه‌ها و مردم قول می‌دهم به تمام ایده‌های اتحادیه‌ها برای گره‌گشایی از مردم عمل کنم.

حقیقی با بیان اینکه در زمینه گندم و روغن هیچ مشکلی در استان زنجان وجود ندارد، افزود: اگر مشکلی وجود دارد باید جای دیگری جستجو شود.

وی با اشاره به اینکه در زمینه توزیع مرغ و تخم‌مرغ مشکلی در استان وجود ندارد، افزود: باید ۴۰ تن گوشت مرغ در استان توزیع و سهم شهرستان‌ها اختصاص یابد.

این مقام مسئول تصریح کرد: همه اصناف باید قیمت‌گذاری یکسان داشته و قیمت در معرض دید مردم قرار گیرد و اولویت اصلی توزیع مناطق محروم است.

استاندار زنجان بر ضرورت قیمت‌گذاری از سوی سازمان صمت تاکید کرد و گفت: قیمت باید در همه مناطق یکسان بوده و تغییر قیمتی مشاهده نشود.

حقیقی بیان داشت: در ارتباط با تامین سوخت مردم بع ویژه نفت سفید در روستاها نباید مشکلی وجود داشته باشد و اگر جایی مشکل وجود دارد باید گزارش و حل شود.

وی بر ضرورت توزیع عادلانه لاستیک تاکید کرد و گفت: برخی اصناف در پیاده راه و محل عبور مردم نسبت به فروش اقدام می‌کنند که باید برخوردهای لازم با این افراد انجام شود.

استان زنجان تنظیم بازار رسانه گوشت مشکلات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر