کد خبر: 986008 A

معاون استاندار زنجان خبرداد:

معاون سیاسی - امنیتی استاندار زنجان، گفت: با توجه به وضعیت انتشار ویروس کرونا در شهرستان خرم‌دره، محدودیت‌های ویژه برای این شهرستان اعمال می‌شود.

به گزارش ایلنا از زنجان، خدا بخش مرادی نافچی، با اعلام این خبر، اظهار داشت: با توجه به شرایط و وضعیت انتشار ویروس کرونا در شهرستان خرم‌دره و وضعیت بحرانی این منطقه تصمیمات جدیدی برای مقابله با این ویروس اتخاذ می‌شود.

معاون سیاسی – امنیتی استاندار زنجان، با بیان اینکه در حال حاضر بازدیدهای میدانی بنده از شهرستان خرم‌دره در حال انجام است، افزود: وضعیت بررسی و پس از تصمیم نهایی، محدودیت‌ها اعلام می‌شود.

این مسئول امنیتی در زنجان، تصریح کرد: بنا داریم محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های ویژه ای برای شهرستان خرم‌دره اعمال کنیم تا وضعیت کنترل شود.

معاون سیاسی – امنیتی استاندار زنجان ادامه داد: امروز جلساتی با فرماندار خرم‌دره برگزار و بررسی‌های لازم انجام شده و نظارت‌ها در این شهرستان تشدید می‌شود.

مرادی تصریح کرد: سیر صعودی ویروس کرونا موجب شده تا امروز برخی شهرستان‌های کشور در وضعیت بحرانی قرار گیرند که اقدامات لازم برای کاهش آسیب‌ها در شهرستان خرم‌دره انجام می‌شود.

وی برضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی برای عبور از شرایط امروز تاکید کرد و گفت: رعایت نکردن اصول اولیه موجب افزایش میزان انتشار این ویروس می‌شود.

این مسئول بیان داشت: امروز عصر در جلسه ستاد کرونای استان زنجان تصمیمات نهایی اعمال محدودیت‌ها و ممنوعیت‌های جدید اخذ و اعلام می‌شود.

وی گفت: انتظار داریم مردم با رعایت دستورالعمل‌های ستاد مبارزه با کرونا برای حفظ سلامتی خود و جامعه تلاش کرده و از برگزاری مراسم‌های تجمعی خودداری کنند.

معاون سیاسی –امنیتی استاندار زنجان /کرونا ویروس/ تشدید محدودیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر