کد خبر: 985479 A

جانشین ستاد مقابله با کرونا در استان خبر داد:

جانشین‌ستاد مقابله با کرونای استان قزوین گفت: با توجه به تداوم شرایط قرمز، تمدید محدودیت‌های کرونایی در استان برای چهارمین هفته متوالی محتمل است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از قزوین، منوچهر حبیبی با اعلام این خبر گفت: محدودیت‌های کرونایی برای هفته سوم در قزوین تمدید شده است و در صورت تصمیم گیری جدید در خصوص ادامه آنها، اطلاع رسانی لازم از سوی ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا استان انجام می‌شود.

وی اظهار کرد: اوج گیری کرونا و افزایش تعداد قربانیان و بیماران در استان قزوین موجب شده تا از ظرفیت بیمارستان ارتش نیز استفاده شود.

این مقام مسئول تصریح کرد: استفاده از ماسک و رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پرهیز از اجتماعات و حضور در اماکن شلوغ از مهم‌ترین راه‌های پیشگیری از کرونا به شمار می‌روند و از شهروندان تقاضا داریم در این شرایط به جز برای کار‌های ضروری از منزل خارج نشوند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار قزوین خاطر نشان کرد: شهروندان باید میهمانی‌ها و رفت و آمد‌های خانوادگی خود را نیز در این شرایط محدود کنند چرا که ممکن است یک فرد بیمار بدون علائم بر اثر این رفت و آمد‌ها خانواده، آشنایان و بستگان خود را به کرونا مبتلا کند.

وی افزود: همه کارمندان، اصناف و شاغلان واحد‌های خدماتی و تولیدی ملزم به استفاده از ماسک هستند.

حبیبی اظهار کرد: تلاش داریم تا از ظرفیت نیرو‌های جمعیت هلال احمر برای تذکر به شهروندان در خصوص رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و استفاده از ماسک در اماکن عمومی و شلوغ قزوین استفاده کنیم.

استان قزوین بیمارستان جمعیت هلال احمر ماسک معاون سیاسی امنیتی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر