کد خبر: 985397 A

امروز اتفاق افتاد ؛

خبرنگاران نیشابوری از ممنوعیت ورود به جلسه‌ای که با حضور معاون وزیر بهداشت و درمان در سالن دیالیز بیمارستان ٢٢بهمن بود و عدم پوشش خبری این جلسه اطلاع دادند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از نیشابور، صبح امروز-پنجشنبه اول ابان ماه-  معاون وزیر بهداشت و درمان در سکوت خبری و غیر رسمی به نیشابور سفر کرد و از بیمارستان ۲۲ بهمن و روند درمان بیماران کرونایی در این بیمارستان بازدید کرد. 

اما سفر جان بابایی معاون وزیر بهداشت و درمان بدون حواشی نبود، صبح امروز دانشکده علوم پزشکی نیشابور در ابتدا خبرنگاران را به نشست خبری با معاون وزیر بهداشت و درمان دعوت کرد و دقایقی بعد، از سوی این دانشکده به دلایلی نامعلوم جلسه تحریم شد و از حضور خبرنگاران در این جلسه جلوگیری به عمل آمد و از خبرنگار صدا و سیما و باشگاه خبرنگاران جوان نیز خواسته شد سالن جلسات را ترک کنند.

عدم حضور و تحریم خبرنگاران در حالی است که نیشابور در وضعیت حاد کرونا قرار دارد و طبق آخرین آمار وضعیت کرونا دانشکده علوم پزشکی ۶ فوتی در ٢۴ ساعت گذشته در این شهرستان رخ داده است و در حال حاضر ۲۰۴ نفر با علائم کرونا در بیمارستان بستری هستند که موارد بستری ICU در حال حاضر ۳۹ نفر و آمار متوفیان با علائم کرونا در شهرستان های تحت پوشش دانشکده علوم پزشکی نیشابور تا روز گذشته به ۵۹۰ نفر رسید که از این تعداد، تست ۲۸۰ نفر مثبت بوده است.

بهداشت و درمان بیمارستان پوشش درمان معاون وزیر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر