کد خبر: 985361 A

رئیس هیات فوتبال استان اصفهان در گفت وگو با ایلنا:

رئیس هیات فوتبال استان اصفهان گفت: قطعا تعامل و حمایت مناسبی از سپاهان و ذوب آهن دو نماینده شایسته استان اصفهان انجام خواهد شد.

علی طاهری در گفت‌وگو با خبرنگار ایلنا با بیان اینکه امیدوارم یک تعامل سازنده و مناسب در پیشبرد اهداف مان در خصوص فوتبال با اهالی رسانه داشته باشیم، اظهار کرد: از آنجا که اطلاع دارید چند روزی است سکاندار هیات فوتبال استان اصفهان شده‌ام و درصدد برنامه ریزی و هماهمگی لازم برای این حجم زیاد کار هستیم. عزیزانی که سابق پست ریاست چندین دوره گذشته را بر عهده داشتند زحمات زیادی برای فوتبال کشیدن، ولی به علت پتانسیل بالای فوتبال اصفهان و حتی رشته های فوتسال و فوتبال ساحلی و همچنین بخش بانوان کار خیلی بزرگی در پیش روی ما وجود دارد؛ ان شاءالله با حمایت لازم از باشگاه ها و پیشکسوتان و فوتبال پایه می توانیم به تمام اهداف مد نظر فوتبال اصفهان دست پیدا کنیم.

وی ادامه داد: تعامل مناسب با دو نماینده شایسته فوتبال استان یعنی سپاهان و ذوب آهن و حمایت مناسب از این دو باشگاه و همچنین تمام باشگاه های استان و لیگ‌های پایین‌تر می تواند ما را به اهداف مد نظرمان نزدیک سازد.

رئیس هیات فوتبال استان اصفهان اضافه کرد: از جمله برنامه های ما برای فوتبال استان این است که نمایندگانی در لیگ پایین تر داشته باشیم، چون واقعاً فقدان نماینده خیلی به چشم می آید؛  برای استان بزرگی مثل اصفهان با چنین پتانسیل بالایی شایسته نیست در لیگ یک و لیگ دو نماینده‌ای نداشته باشد و این یک نقطه ضعف است. انشالله که بتوانیم با حمایت مناسب از باشگاه ها به این مقصودمان برسیم. 

وی یادآور شد: طرح ساماندهی مدارس فوتبال پایه و توجه ویژه به بخش فوتبال بانوان را جدی بگیریم؛ خلاصه امر کار زیاد است و انشاالله بتوانیم حمایت و تلاش تمام عزیزان را داشته باشیم و دست در دست هم این کشتی را به ساحل امن مد نظرمان برسانیم.

 طاهری در پاسخ به این سئوال که آیا در استان اصفهان به فوتبال پایه و شرایط استعدادیابی در این رشته بهای لازم داده می شود و هدف گذاری و برنامه ریزی هیأت فوتبال در این راستا چگونه است؟ گفت: بحث فوتبال پایه واقعا خیلی به شخص برای بنده مهم است، چون سابقه حضور در مدیریت بخش خصوصی این رشته را داشته ام و کاملاً با قضیه فوتبال پایه و آکادمیک آشنا هستم. برنامه ما تعامل مناسب با آموزش و پرورش است چون آموزش و پرورش می‌تواند با توجه به نیروی انسانی قوی و زیرساخت های مناسبی که در دست دارد کمک شایانی به این امر داشته باشد، امیدوارم بتوانیم با جلسات و تعامل مناسب برنامه ریزی خوبی در این راستا داشته باشیم؛

وی یادآور شد: در بحث استعدادیابی بجز ذوب آهن و سپاهان باشگاه های خوبی مثل نوژن و آبفا فعالیت دارند و حتی در رشته‌های دیگر مثل فوتسال هم تیم گیتی پسند در این راستا تلاش خوبی انجام می دهد.  امیدوارم با تعامل در خور این موضوع با آموزش و پرورش و حمایت از تیم هایی که در پایه زحمت می کشند و با نگاه ویژه به این عزیزان به اهدافی که مدنظرمان هست برسیم.

رئیس هیات فوتبال استان اصفهان تصریح کرد: توجه داشته باشید که در امر مدارس فوتبال برنامه ریزی خاصی صورت خواهد گرفت و قطعا از اینکه افراد یک مدرسه فوتبال را تاسیس و بدون هدف پیش ببرند، قطعاً جلوگیری خواهیم کرد. برای مدارس فوتبال هدفگذاری مشخصی صورت گرفته است و در راستای این امر تمام مدارس زیر مجموعه باشگاه‌ها و به صورت تخصصی باید پیش بروند. چون بازیکنان نونهالان با اشتیاق و امید وارد این رشته می شود و باید برای آینده ورزشی برنامه مشخصی صورت بپذیرد تا بتواند پله های ترقی را طی نموده و به آن چیزی که مد نظر خود و خانواده آنها است دست پیدا کند و به تیم های مطرح استان تزریق شوند.

 

خبرنگار: امید قاسمیان

سپاهان و ذوب آهن ذوب آهن و سپاهان فوتبال اصفهان ایلنا استان اصفهان رئیس هیات فوتبال استان اصفهان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر