کد خبر: 984855 A

پس از چند ماه خدمت خالصانه به بیماران؛

نخستین شهید مدافع خط مقدم جبهه سلامت و مبارزه با کرونا در سلماس دیشب آسمانی شد.

به گزارش ایلنا، ولی نژاداسد، بهورز ۳۶ ساله مرکز بهداشت سلماس به عنوان نخستین شهید جبهه سلامت و مقابله با کرونا در سلماس به دیار حق شتافت.

وی پس از چندین ماه تلاش طاقت فرسا در مسیر مبارزه با کرونا حدودا سه روز قبل با علائم و آزمایش مثبت کرونا در بیمارستان خاتم الانبیای سلماس بستری شده و پس از سه روز مقاومت در برابر این ویروس منحوس، عصر دیروز به فیض شهادت نایل گشت.

حمیدرضا جباری مدیر شبکه بهداشت سلماس در این باره گفت: شهید ولی نژاد اسد یکی از همکاران متعهد و عاشق خدمت به مردم بود و سخت ترین کارها را در مرکز بهداشت و بیمارستان به عهده می گرفت.

جباری بیان کرد: در طول هشت ماه کرونا به صورت افتخاری در روستاهای محروم بخش مرکزی به مردم خدمت می کرد و بیماران کرونایی را با خودروی مرکز بهداشت به مراکز درمانی می آورد و علاوه بر تلاش و ایثار در روستاها در اکثر مواقع بصورت افتخاری در بیمارستان و در بخش های مختلف بیمارستان خدمت صادقانه انجام می داد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان سلماس ضمن تسلیت و تبریک شهادت این جهادگر عرصه بهداشت و سلامت به خانواده ، کادر بهداشت و درمان و مردم سلماس تصریح کرد: روزانه شاهدیم در اقصی نقاط کشورمان به علت بی توجهی مردم به مسائل و پروتکل های بهداشتی کرونایی مدافعان نظام سلامت یکی پس از دیگری پرپر می‌شوند لذا از مردم عاجزانه تقاضا داریم تا با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و موارد بهداشتی و زدن ماسک، کادر بهداشت و درمان را در مقابله با این بیماری منحوس یاری رسانند تا شاهد از دادن عزیزان‌مان نباشیم.

بهداشت و درمان خانواده سلامت شبکه بهداشت و درمان ماسک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر