سرخط خبرها:
کد خبر: 984595 A

برای دومین سال متوالی ؛

جشنواره شهید رجایی خراسان رضوی با تجلیل از دستگاه های برتر و با ارزیابی عملکرد بیش از ۵٧ دستگاه اجرایی در سال ١٣٩٨ در سطح استان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از مشهد ،در این مراسم که با حضور اعضای شورای راهبری توسعه مدیریت استان و در چارچوب بیست و سومین جشنواره شهید رجایی برگزار شد از اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی که برای دومین سال متوالی موفق به کسب عنوان برتر جشنواره شهید رجایی شده بود قدردانی شد.

 براساس نتایج ارزیابی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی توانست در گروه سلامت و رفاه اجتماعی رتبه اول و همچنین در رتبه بندی دستگاه های اجرایی استان و در مجموع امتیازات مکتسبه در شاخص های عمومی و اختصاصی ارزیابی عملکرد سال 1398 این اداره کل توانست رتبه سوم را کسب کند.

دستگاه‌های اجرایی استان از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور به پنج گروه زیر بنایی و توسعه زیر ساخت ،گروه سلامت و رفاه اجتماعی ،گروه تولیدی و خدماتی ، گروه آموزشی، پژوهشی و فرهنگی و گروه عمومی و قضایی تقسیم می شوند که اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی خراسان رضوی در گروه سلامت و رفاه اجتماعی در رتبه نخست و در مجموع شاخص های عمومی و اختصاصی ارزیابی عملکرد استان توانست در رتبه سوم استان قرار گیرد.

خراسان رضوی سلامت رجایی رتبه نخست اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر